Spółka Qingdao Hisense Hitachi Air-conditioning System, Ltd. obecna jest na rynku systemów klimatyzacyjnych do obiektów komercyjnych już od 15 lat.

Hisense VRF obchodzi 15-lecie!

Spółka została założona 8 stycznia 2003 roku, zajmując na potrzeby swojej działalności łączną powierzchnię użytkową 84 tys. m2 w kompleksie Hisense Information Industry Park na terenie specjalnej strefy ekonomicznej Qingdao. Jest to spółka typu joint-venture pomiędzy Hisense Group i Hitachi Air-conditioning działająca w branży klimatyzacyjnej w sektorach:

  • produkcji urządzeń,
  • opracowania nowych technologii,
  • sprzedaży i marketingu
  • świadczenia usług.

Kooperacja spółki Hisense-Hitachi pozawala na wykorzystanie najdoskonalszych, dostępnych technologii produkcji i metod kontroli jakości na każdym etapie powstawania urządzeń. Hisense/Hitachi, chcąc sprostać wysokim wymaganiom i zapotrzebowaniu na tym rynku, z wielkim zaangażowaniem promuje strategię operacyjną polegającą na: integracji nowoczesnych technologii, utrzymywaniu produkcji na światowym poziomie, oferowaniu nowoczesnego wzornictwa i sprawnego serwisu, zapewnieniu profesjonalnie zorganizowanego zbytu produktów, a także zarządzania przez kadry o wysokich kwalifikacjach. Powstanie spółki i dostęp do unikalnych patentów umożliwia wdrażanie najnowocześniejszych na świecie rozwiązań klimatyzacyjnych w Chinach, podnosząc tym samym poziom technologii w segmencie systemów CAC do obiektów komercyjnych przy zachowaniu troski o ochronę środowiska naturalnego.

 

Dowiedz się więcej