W dniach 3-4 marca na targach branżowych Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2020 firma HEATPEX miała przyjemność zaprezentować szerokiej publiczności swój nowy produkt, system rekuperacji HEATPEX ARIA, była to polska premiera systemu rekuperacji i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla domów jednorodzinnych.

heatpex aria
Heatpex Aria na Targach Forum Wentylacja 2020

 

HEATPEX ARIA to kompletny system rur, skrzynek rozdzielczych, rozprężnych oraz przepustnic. Modułowość, na której opiera się produkt, pozwala stworzyć dowolną konfigurację skrzynki rozdzielczej, w oparciu o 6 podstawowych elementów.

System rekuperacji HEATPEX ARIA ze względu na dużą konfigurowalność pozwala zbudować instalację w każdym budynku jednorodzinnym. Specjalnie zaprojektowane gniazda przyłączeniowe sprawia, że podłączanie i odłączanie rur jest teraz dużo łatwiejsze.

Dzięki dedykowanemu systemowi uszczelnień system osiąga najwyższą klasę szczelności ATC1 i nie wymaga dodatkowego doszczelnienia przy montażu. Co wydatnie skraca czas instalacji, poprawia efektywność i kulturę pracy systemu wentylacji.

Innowacyjny system przepustnic pozwala wyregulować system rekuperacji przed montażem anemostatów, dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik końcowy ma znacznie ograniczone możliwości rozregulowania instalacji, dodatkowo każda z przepustnic pełni funkcję tłumika hałasu.

Potwierdzona badaniami antybakteryjność i antygrzybiczność powierzchni wewnętrznej rur zapewnia bezpieczeństwo mikrobiologiczne instalacji, w efekcie w budynku można oddychać czystym i zdrowym powietrzem.

Uzupełnieniem systemu jest program doborowy ARIA PLANNER, który pomoże zaprojektować instalacje rekuperacji, dobierze poszczególne elementy systemu oraz stworzy szkic projektu wraz z listą materiałową.

Wszystkim uczestnikom, a szczególnie tym którzy odwiedzili nasze stoisko, by obejrzeć nowy, łatwy w montażu system rekuperacji, chcielibyśmy podziękować za wizytę i okazję do rozmowy.

Dla tych, którym nie udało się w tym roku spotkać z nami na targach wentylacyjnych, przygotowaliśmy wideorelację z imprezy.

Zachęcamy również do zapoznania się z krótką prezentacją systemu rekuperacji HEATPEX ARIA

Klientów profesjonalnych, jak również osoby prywatne zachęcamy do kontaktu z Regionalnymi Inżynierami Sprzedaży, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące rekuperacji, pomogą wybrać optymalny wariant instalacji oraz stworzyć projekt wraz z listą materiałową.

Lista kontaktowa