"Komfovent. Bądź on-line z VENTIA." - to hasło towarzyszy centralom wentylacyjnym Komfovent Domekt od ponad pół roku i ma za zadanie zwrócić uwagę klientów, że oprócz znanej już szeroko na rynku wysokiej jakości, inteligentnej, własnej automatyki i wysokiej bezawaryjności, są to również centrale z bardzo dużymi możliwościami sterowania on-line w standardzie.

bądź online ventia

Jako, że to hasło zobowiązuje, w listopadzie Ventia rozpoczęła pilotaż do nowego dużego projektu on-line związanego ze szkoleniami i szeroko rozumianym przekazywaniem eksperckiej wiedzy swoim obecnym i potencjalnym klientom.

W ramach pilotażu został przeprowadzony szereg webinarów dla klientów, którzy byli zapisani na szkolenia stacjonarne VENTIA i z przyczyn obiektywnych nie mogli wziąć z nich udziału.

Tematyką przewodnią była oczywiście wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i centrale wentylacyjne KOMFOVENT. Ekspertem, który był do dyspozycji uczestników spotkania, był Adrian Zagulski - Kierownik Produktu Centrale Wentylacyjne, a w rolę moderatora wcielił się Tomasz Osuchowski, na co dzień Kierownik Marketingu w Ventia.

To, co odróżniało te webinary od konkurencyjnych, to przede wszystkim formuła – znacznie luźniejsza, podcastowa, polegająca na aktywnej wymianie myśli i spostrzeżeń zarówno między prowadzącymi spotkanie ekspertem i moderatorem, jak i uczestnikami, zamiast standardowej „gadającej głowy”.

osuchowski zagulski

Bardzo ważnym elementem były pytania uczestników. Odpowiedzieliśmy na dosłownie wszystkie, wychodząc z założenia, że to nie uczestnicy są dla nas, ale my dla nich.

Po pozytywnych komentarzach widzimy, że chyba cel został osiągnięty i „testy” przebiegły pomyślnie. Możemy więc postawić następne kroki, ale o tym co to będzie poinformujemy Państwa w styczniu.

Pamiętaj – bądź on-line z VENTIA! Szczegóły o nowym projekcie on-line już wkrótce!