Początek roku to okres przyznawania nagród i wyróżnień za poprzednie lata. W tym roku firma Harmann została wyróżniona w 2 różnych plebiscytach. Otrzymali oni bowiem tytuł Gazele Biznesu 2014 oraz Gepard Biznesu 2013.

Harmann zgarnia nagrody: Gazele Biznesu oraz Gepard Biznesu.

Firma otrzymała tytuł GAZELA BIZNESU 2014 zajmując 4 miejsce w województwie małopolskim i 80 w rankingu ogólnopolskim na 4304 sklasyfikowanych firm.

 

Tytuł Gepard Biznesu 2014 nadany jest ze względu na wyniki finansowe przeanalizowane przez Instytut Nowoczesnego Biznesu. Firma Harmann uplasowała się na 50 miejscu województwa małopolskiego spośród 2185 przedsiębiorstw. Tytuł nadany został firmom, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 10% w latach 2012-2013.

 

_____________________________________

Ranking Gazele Biznesu to ranking małych i średnich firm, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Instytut Nowoczesnego Biznesu oraz Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma”, które od 2006 roku prowadzą analizę sytuacji finansowej przedsiębiorstw w Polsce na podstawie danych uzyskanych od Wywiadowni Handlowej Infocredit, opublikowały Ranking Gepardy Biznesu 2013 województwa małopolskiego według wzrostu wartości rynkowej.