Po raz kolejny Klienci Haier wezmą udział w wyjeździe do Chin. Wycieczka umożliwi poznanie miejsca, w którym pojawiają się pomysły na nowe urządzenia oraz przyjrzenie się prowadzonym badaniom i procesowi produkcji.

W skład wielkiego kompleksuParku Technologicznego w Qingdao wchodzi fabryka, 120 laboratoriów badawczych i testowych oraz wieża do prób spadków ciśnień (największa na świecie). W programie tygodniowej wycieczki do Chin znajdzie się miejsce na zwiedzanie Qingdao i Pekinu. Uczestnicy będą mogli zobaczyć na żywo Wielki Mur Chiński, dowiedzieć się więcej temat Państwa Środka, oglądając świątynie i tradycyjne chińskim budowle, a także poznając smaki regionalnych dań. Podczas pobytu nie zabraknie także nocnego zwiedzania łodzią na jeziorze Hou Hai czy wizyty na górze Lao. 

 

Wycieczka do Chin jest najlepszym przykładem doceniania przez Haier wkładu swoich Klientów w rozwój marki. Prezentacja całego procesu powstawania urządzeń to nie tylko interesujące doświadczenie dla odwiedzających. W ten sposób Klienci mogą doświadczyć wysokiej jakości produktów Haier.

 

Dowiedz się więcej