Haier kolejny raz udowodnił swoją przewagę rynkową i ponownie stanął na czele raportów! Haier AC został nagrodzony aż trzema certyfikatami NR 1 potwierdzającymi pozycję marki, przyznanymi przez EUROMONITOR. Ich wręczenie miało miejsce podczas międzynarodowych targów AWE, które odbyły się 23 marca 2021 roku w Szanghaju.

Nr 1 w kategorii urządzeń podłączonych i  sterowanych zdalnie

To już 5 rok z rzędu, kiedy Haier ponownie został światowym liderem pod względem ilości urządzeń podłączonych  i sterowanych zdalnie. W ubiegłorocznym podsumowaniu udział marki wynosił 29,4%, a w tym roku to już 31%!

Haier jest autorem własnej aplikacji umożliwiającej sterowanie urządzeniami z poziomu telefonu, która na bieżąco jest rozbudowywana i aktualizowana. Sprawia to, że kontrola nad klimatyzatorami jest wygodna i może odbywać się z dowolnego miejsca. Co więcej, od tego roku każdy klimatyzator ścienny jest wyposażony w opcję sterowania Wi-Fi. 

Nr 1 w kategorii Self Clean

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak technologia Self Clean, HAIER AC 3 rok z rzędu znalazł się na czele raportu, tym samym przekraczając 46% udziału rynku pod względem sprzedaży w 2020 roku. Self Clean jest technologią umożliwiającą samooczyszczanie się urządzeń, co pozwala na utrzymanie klimatyzatorów w czystości. Ta technologia zapewnia niższe koszty eksploatacyjne i wyższą efektywność oraz pozytywnie wpływa na jakość wywiewanego powietrza.

Generalnym Dystrybutorem klimatyzatorów Haier w Polsce jest firma Refsystem Sp. z o.o.

Haier został uznany za lidera wśród producentów klimatyzacji z Chin, dzięki stale rosnącej popularności marki. Firma dokłada wszelkich starań, aby utrzymać wysokie standardy obsługi klienta i jakości swoich produktów. Posiadanie jednego z największych na świecie Centrum Badawczo-Rozwojowego klimatyzacji jest z pewnością ogromną przewagą nad konkurencją.

 

Więcej szczegółów:

www.haier-ac.pl