Firma Haier wprowadza do swojej oferty nowy klimatyzator Nebula. Jest on nowością i wyróżnia go inteligentna technologia, zaczynając od możliwości sterowania wi-fi, a kończąc na rozwiązaniach zapewniających ochronę środowiska i zdrowia.

Nowością wśród urządzeń Haier jest funkcja wi-fi, która daje możliwość sterowania klimatem z dowolnego miejsca. Moduł wi-fi instalowany jest w telefonach i tabletach z systemem Android lub iOS i połączonych z Internetem. Ponadto Nebula wyposażone są w generator Nano-Aqua, który jonizuje cząsteczki wody powodując wyniszczenie bakterii oraz rozdrabnia je, dzięki czemu cząsteczki wody mogą zostać łatwo wchłonięte przez warstwę skóry, umożliwiając utrzymanie wilgoci.
 
Nebula posiada także funkcję automatycznego czyszczenia parownika, który pomaga w utrzymaniu czystości  wymiennika ciepła i zapobiega wytwarzaniu się pleśni, bakterii, kurzu itp.  Cicha praca urządzenia, filtr przeciwkurzowy, 24-godzinny regulator czasowy i  bardzo dobre parametry pracy ( chłodzenie przy temp. -10°C, grzanie przy temp. -15°C) to tylko niektóre z funkcji mających na celu poprawić komfort użytkowania. Nowoczesny design oraz zaawansowane funkcje sprawiają, że klimatyzatory Nebula doskonale wkomponowują się w architekturę wnętrza zarówno domu, hotelu czy pomieszczeń biurowych.