O prestiżowe statuetki „Gwiazd Biznesu 2017” walczyło 60 firm, instytucji i samorządów. Przyznawane co roku wyróżnienie ma na celu wspieranie dolnośląskich działalności. W kategorii Mikro Firma tytuł otrzymała spółka BROOKVENT Polska.

Źródło zdjęć: gwiazdybiznesu.pl; Fot. Dariusz Nowaczyński|Mateusz Banaś

Uroczysta Gala Finałowa odbyła się 23 maja w wałbrzyskiej Starej Kopalni. Organizatorem Konkursu jest m.in. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. Spółka BROOKVENT Polska, dostawca energooszczędnych systemów wentylacji, została uznana przez Kapitułę Konkursu za najlepszą w kategorii Mikro Firma. Na wygraną wpływ miała aktywność firm, których priorytetem działalności jest rozwój i promocja postaw przedsiębiorcy. 

Statuetki „Gwiazd Biznesu” wręczano w siedmiu kategoriach: Mikro Firma, Mała Firma, Średnia Firma, Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Samorząd Przyjazny Biznesowi, Podmiot Ekonomii Społecznej oraz  Osobowość Dolnego Śląsk.

- Cieszymy się z wyróżnienia. To budujące, że istnieją takie inicjatywy, które wpierają przedsiębiorców i dodatkowo napędzają do działania. Żywimy nadzieję, że w kolejnych latach staniemy na tej scenie, jako wyróżnieni w kategorii mała i średnia firma. - mówi Tomasz Kowalski, Wiceprezes Zarządu BROOKVENT Polska

To już trzecia edycja Plebiscytu. Tegoroczne wydarzenie miało wyjątkową oprawę ze względu na 25-lecie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Jak twierdzi sam Organizator, w ciągu trzech lat, wybory „Gwiazd Biznesu” zyskały rangę jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych na Dolnym Śląsku. Rokrocznie, wydarzenie gromadzi niemal 500 gości, w tym znane osobistości ze świata biznesu, polityki, kultury i sportu.

 

Dowiedz się więcej