Czasy, w których grzejniki miały być tylko funkcjonalnym elementem domowej instalacji ogrzewania bezpowrotnie minęły. W dzisiejszych czasach architektoniczne trendy zamiast „ukrywać” eksponują je, jako designerski element wystroju wnętrza.

Grzejniki Vertex Style i Vertex Plan firmy Stelrad - Trzymaj  aranżacyjny pion!
Pionowe grzejniki Vertex Style i Vertex Plan firmy Stelrad, z dekoracyjnym panelem czołowym są tego najlepszym dowodem. Doskonałe parametry techniczne, ergonomiczny kształt, efektowne wykończenie oraz szeroka paleta kolorów – to tylko niektóre z powodów, dla których produkty te przykuły uwagę projektantów. Najwyższy czas pójść więc w ich ślady.

Za-PLAN-uj STYLE wnętrza.

FOTO22

Realizacja nieszablonowych stylizacji wnętrz wymaga dopracowania projektu w najmniejszych szczegółach. Znaczenie ma zarówno kolorystyka, struktura materiałów, jak i ich kształt oraz możliwość wkomponowania w przestrzeń w zgodzie z pozostałymi elementami wystroju. Zadanie to jest tym trudniejsze, gdy dotyczy widocznych urządzeń i instalacji. W odpowiedzi na te oczekiwania powstały efektowne, modne a przy tym praktyczne w zastosowaniu pionowe grzejniki, z dekoracyjnym gładkim panelem czołowym firmy Stelrad.
Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza model Vertex Plan.

Inspiracją do jego powstania był styl minimalistyczny, dający pierwszeństwo klasycznym rozwiązaniom, ale ujętym w nowoczesnej formie. Czołowy panel dekoracyjny grzejnika pozbawiony jest jakichkolwiek zdobień. Idealnie gładka, lakierowana powierzchnia uwypukla smukły kształt oraz precyzję wykonania urządzenia. Uniwersalny design Vertex Plan daje niezwykle szerokie pole do kreacji nie tylko we wnętrzach urządzonych w stylu tradycyjnym, ale także industrialnym, ultra nowoczesnym, a nawet glamour. Propozycją grzejnika od firmy Stelrad o bardziej dekoracyjnym wykończeniu jest Vertex Style. Panel czołowy tego modelu zdobią stylowe pionowe przetłoczenia. Efektowne, symetryczne linie wysmuklają powierzchnię grzejnika, podkreślają jego regularny kształt oraz nadają mu większej wyrazistości. Wyeksponowany w widocznym miejscu Vertex Style będzie prawdziwą ozdobą ściany, nowatorskim, a przez to pozostającym w zgodzie z aktualnymi trendami rozwiązaniem aranżacyjnym.

Skomponuj swój ideał

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, a każde wnętrze zasługuje na oryginalny wyraz. Dzięki zaprojektowanej dla grzejników firmy Stelrad palecie, aż 35 wariantów kolorystycznych, nie będzie to trudne zadanie. Do wyboru mamy barwy natury oraz modne odcienie z palety RAL o matowym lub też metalicznym wykończeniu. Istotnym udogodnieniem w aranżowaniu przestrzeni przy wykorzystaniu grzejników Vertex Plan oraz Vertex Style jest również możliwość wyboru parametrów technicznych tych urządzeń - długość: 300, 400, 500, 600, 700 mm oraz wysokość: 1600, 1800, 2000, 2200 mm.

Firma Stelrad umożliwiła każdemu z nas sprawdzenie się w roli architekta wnętrz. Decydując o kształcie i kolorze grzejnika możemy bowiem dopasować urządzenie do dowolnej stylistyki i charakteru wnętrza. „Niewidoczny” lub „w centrum uwagi” - tylko od nas zależy, czy ten designerski element instalacji grzewczej będzie harmonijnie komponował się z otoczeniem, czy też na jego tle wyraźnie wyróżniał. W każdym z tych scenariuszy – zarówno Vertex Plan, jak i Vertex Style nie zawiodą oczekiwań nawet najbardziej wymagającego projektanta.


FOTO1FOTO2