Nowy grzejnik łazienkowy Zehnder Kazeane jest dostępny na polskim rynku od początku kwietnia 2019 roku. Nowoczesny design połączony z szeroką funkcjonalnością zaowocował nagrodą Red Dot Design Award.

Inspiracją dla ukośnie rozmieszczonych paneli Zehnder Kazeane były wielopoziomowe obiekty architektoniczne. Ta swoista wstęga owijająca grzejnik łazienkowy została zaprojektowana przez mediolańskie studio King & Miranda Design.

Zehnder Kazeane cechuje się nowoczesnym designem i praktycznością. Szerokie przestrzenie między profilami tworzą miejsce do powieszenia nawet kilku ręczników, ułatwiają także czyszczenie grzejnika. Połączenie formy i funkcjonalności sprawia, że Zehnder Kazeane gwarantuje komfort i klasę w łazience. Można wybrać dogodne dla siebie możliwości podłączenia – centralne lub w kolektorach pionowych z lewej i prawej strony.

W opcji zasilanej elektrycznie wbudowana została grzałka elektryczna, zamontowana na dole po lewej stronie. Odrębny sterownik radiowy pozwala na bezprzewodowe sterowanie. Komfortowa praca grzejnika przebiega w zależności od potrzeb, dzięki indywidualnemu programowaniu dziennemu i tygodniowemu. Energooszczędne i komfortowe ogrzewanie możliwe jest dzięki innowacyjnej funkcji „wykrycia otwartego okna” oraz niskiemu zużyciu energii w trybie czuwania.

 

Dowiedz się więcej