"Wieczory Japońskie" to cykl spotkań skierowanych do projektantów HVACR związanych z kuchnią i kultura japońską. Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużą popularnością i frekwencją uczestniczących w niej projektantów, stąd decyzja o kontynuacji spotkań.

Grupa Klima-Therm-

Luty był miesiącem, gdzie Klienci firmy Klimor i Klima-Therm mogli spotkać się na tematycznych kolacjach w Bydgoszczy, Olsztynie oraz Białymstoku. Podczas „Wieczorów japońskich” opowieści między innymi o historii powstania i modyfikacji sushi, kultury spożywania posiłków i napojów w Japonii czy ciekawych anegdot z życia wziętych przedstawiała Magdalena Tomaszewska-Bolałek – znana japonistka, dziennikarka i ekspertka w dziedzinie kulturoznawstwa. Podczas każdego wieczoru nie zabrakło możliwości poznania tajników związanych z przygotowywaniem i spożywaniem sushi. Kolejne spotkania planowane w marcu odbędą się w Rzeszowie, Krakowie i Łodzi.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak optymistycznego przyjęcia „Wieczorów Japońskich”. Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest utrzymywanie relacji z klientami, w szczególności z tymi kluczowymi. Z tego powodu nasza grupa kapitałowa opracowuje kolejne atrakcyjne projekty kierowane do najważniejszych odbiorców naszej oferty.”– podsumowuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm.