12 stycznia br. w hotelu Copernicus Toruń odbyła się wewnętrzna konferencja sprzedażowa Grupy Klima-Therm - Podsumowanie 2017 roku, Plany na rok 2018. W spotkaniu udział wzięli Handlowcy działający w ramach struktur Klima-Therm, Klimor i Kaisai oraz przedstawiciele działów wspierających sprzedaż.

Grupa Klima-Therm uroczyście podsumowała rok 2017

Doroczna, uroczysta konferencja sprzedażowa podsumowała ostatnie 12 miesięcy w Grupie Klima-Therm oraz pozwoliła wyznaczyć plany na rok 2018. W eleganckich wnętrzach hotelu Copernicus w Toruniu zebrali się Handlowcy spółek Klima-Therm, Klimor i Kaisai oraz przedstawiciele wszystkich działów wspierających sprzedaż. Tegoroczne wydarzenie zgromadziło aż 133 uczestników i było największą wewnętrzną konferencją Działu Handlowego w historii firmy, co wynika z intensywnego rozwoju organizacji na przestrzeni kilku ostatnich lat, a w konsekwencji – wzrostu zatrudnienia.

Podczas konferencji odbył się nie tylko panel sprzedażowy, którego częścią kulminacyjną była uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień dla najlepszych Handlowców w 2017 roku. Spotkanie pozwoliło na omówienie nowości w ofercie produktowej wiodących marek w portfelu Grupy Klima-Therm: Fujitsu, Klimor, Klima-Therm by Clint oraz Kaisai.

Gospodarzami Konferencji Działu Handlowego – Podsumowanie 2017, Plany 2018 – byli Prezes Zarządu Grupy Klima-Therm Daniel Jaśkiewicz, Prezes Zarządu Klimor Marek Kupiec oraz Dyrektor ds. Handlowych Andrzej Walendowicz.

 

Dowiedz się więcej