Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska 4/82 Grupy Klima-Therm podczas największego wydarzenia branży HVACR w Polsce - Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2019.

Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą Grupy Klima-Therm w zakresie klimatyzacji freonowej i systemów wody lodowej. Na ekspozycji znajdą się m.in. klimatyzator ścienny Fujitsu Split z Serii KE na czynnik R32, kompaktowy inverterowy agregat wody lodowej Klima-Therm by Clint CHA/IK/A 21 Compact Line oraz szafa klimatyzacji precyzyjnej Montair z wentylatorami typu plug fan.

Ponadto Klima-Therm zaprezentuje swoją nową, wewnętrzną jednostkę kasetonową Fujitsu: Horizontal Flow cassette/all round z nawiewem jedno-trójstronnym dedykowaną do systemów Airstage VRF. Trzy porty wylotu powietrza pozwalają na jego szeroki przepływ, przy czym każdy z portów można kontrolować indywidualnie, co zapewnia równomierną dystrybucję powietrza.

Urządzenie Fujitsu Horizontal Flow cassette/all round zostało zgłoszone do towarzyszącego targom konkursu na "Najciekawszy Produkt 2019" - zachęcamy do głosowania!

Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” to największe w Polsce wydarzenie branżowe, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w nowej lokalizacji – w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo na warszawskim Żeraniu, przy ul. Modlińskiej 6D.

 

Dowiedz się więcej