Podczas Międzynarodowych Targów Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie zadebiutują marki KLIMOR i KAISAI. 41. edycja wydarzenia odbędzie się 13-16 marca br. Branżyści z 55 krajów na świecie będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszą gamą rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z oferty obydwu producentów.

Debiut marek KLIMOR i KAISAI na targach MCE 2018 jest elementem strategii Grupy Klima-Therm zakładającej intensyfikację działalności eksportowej, w tym wejście na nowe, perspektywiczne rynki. Mostra Convegno Expocomfort (MCE) w Mediolanie to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży HVACR. Wystawa podzielona jest na pięć głównych ekspozycji dedykowanych klimatyzacji i wentylacji, instalacjom wodnym, grzewczym, automatyce oraz energii odnawialnej. Wydarzenie organizowane są cyklicznie, co dwa lata, gromadząc ponad 2 tys. wystawców z całego świata, w tym kilkadziesiąt firm z Polski. Odwiedzający to wyłącznie branżyści - blisko 160 tys. osób z 55 krajów. Wśród nich najliczniej reprezentowane grupy to instalatorzy oraz specjaliści odpowiedzialni za zakupy.

Grupa Klima-Therm w Mediolanie zaprezentuje się po raz pierwszy. Na wspólnym stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji w oparciu o portfolio marek własnych KLIMOR i KAISAI. Wystawa będzie obejmować m.in. centrali wentylacyjno-klimatyzacyjnej z nowego typoszeregu KLIMOR EVO, charakteryzującej się wszechstronnością zastosowania, zarówno pod kątem warunków klimatycznych, kubatury, jak i charakteru budynku. Wykorzystanie w konstrukcji centrali EVO technologii kompozytowej oraz rozwiązań redukujących mostki ciepła, pozwoli wyróżnić ją wysokimi - potwierdzonymi akredytowanymi badaniami - klasami izolacyjności termicznej T i TB z grupy premium. 30 wielkości central zostało dopasowanych do optymalnej prędkości przepływu powietrza, co w połączeniu z wykorzystaniem wysokoefektywnych systemów odzysku energii, w tym źródeł odnawialnych, technologii inwerterowej oraz EC pozwala zaoferować odbiorcom produkt spełniający rygorystyczne wymogi ECOdesign.

Marka KAISAI przedstawi flagowe urządzenia klimatyzacyjne z segmentu RAC i LCAC, na czele z nowym modelem klimatyzatora ściennego KAISAI FLY będącego pierwszym w ofercie dostawcy produktem na czynnik chłodniczy R32. Marka zaprezentuje także nową kurtynę powietrzną z silnikiem na prąd stały PLATINUM NEW, klimatyzator ścienny FOCUS z funkcją WiFi w standardzie, urządzenia z serii ECO, klimatyzatory przenośne typu KPC i KPPD z funkcją grzania oraz pompę ciepła typu powietrze-woda do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

- W targach Mostra Convegno Expocomfort jako wystawca uczestniczymy po raz pierwszy, uzupełniając tym samym mapę kluczowych wydarzeń targowych, które doskonale wpisują się w obraną strategię intensyfikacji biznesowej działalności Grupy Klima-Therm na arenie międzynarodowej – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm – i dodaje – Doświadczenia zebrane podczas targów AHR Expo w Las Vegas i w Chicago, w tym przede wszystkim ogromne zainteresowanie odbiorców naszymi produktami, wzmocniły nas w przekonaniu, iż targi jako forma bezpośredniej promocji są skutecznym i wartym wysokich nakładów narzędziem wspierającym wprowadzenie nowych marek klimatyzacyjnych na chłonne, choć mocno konkurencyjne rynki zagraniczne.

41. edycja wystawy Mostra Convegno Expocomfort (MCE 2018) odbędzie się w dniach 13-16 marca na terenie centrum targowego Fiera Milano. Zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z oferty KLIMOR i KAISAI, zlokalizowanego w hali 24 i oznaczonego numerem S11T12!

 

 

Dowiedz się więcej