Dynamiczny rozwój oraz intensyfikacja biznesowa działalności na arenie międzynarodowej, spowodowała, że w dniach 11-15 marca 2019 r. Grupa Klima-Therm pojawiła się wśród prestiżowego grona wystawców targów ISH we Frankfurcie nad Menem, prezentując najnowsze produkty marki KLIMOR i KAISAI.

Tegoroczna edycja targów ISH przyciągnęła 2532 wystawców, a liczba odwiedzających ze 161 krajów przekroczyła 190 tys. osób. Grupa Klima-Therm zadebiutowała na frankfurckiej arenie targowej, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. Świadczy o tym frekwencja gości odwiedzających wspólne stoisko KLIMOR i KAISAI, o łącznej powierzchni 72m2.

Wśród prezentowanych urządzeń marki KAISAI znalazły się m.in.: model klimatyzatora ściennego KAISAI FLY, który pracuje w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, kurtyny powietrzne z nagrzewnicą na prąd stały modeli GOLD i PLATINUM NEW oraz urządzenia ścienne z serii ECO i dwa modele pomp ciepła KAISAI ECO HOME i KHP.

Ponadto na targach ISH swoją premierę miała centrala wentylacyjna EVO-RX-HPM KLIMOR. To nawiewno-wywiewne urządzenie grzewczo-wentylacyjne, stanowiące energooszczędny, bezkanałowy system wentylacyjny z podwójnym odzyskiem ciepła: pompą ciepła i wymiennikiem krzyżowym. Urządzenie składa się z jednostki zewnętrznej umieszczonej na dachu wentylowanego obiektu oraz z jednostki wewnętrznej umieszczonej pod stropem pomieszczenia.

Podczas targów został też zaprezentowany obrotowy wymiennik ciepła z dużą sprawnością temperaturową oraz kompaktowa centrala rekuperacyjna z odzyskiem ciepła KCX PLUS 500 KLIMOR.

W ciągu pięciu dni targów, przedstawiciele Grupy Klima-Therm, przeprowadzili setki rozmów z obecnymi, jak i potencjalnymi partnerami biznesowymi, pozyskując przy tym wiele nowych kontaktów handlowych, które mamy nadzieję, w przyszłości zaowocują stałą współpracą.

Z pewnością duże wrażenie zrobiła organizacja przedsięwzięcia, jak i ilość wystawców oraz odwiedzających targi. Kolejna edycja ISH odbędzie się we Frankfurcie nad Menem w dniach 22–26 marca 2021 r.

Dowiedz się więcej