W 16. edycji targów Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja, które odbędą się 27 i 28 lutego br. w Warszawie nie zabraknie Grupy Klima-Therm.

Odwiedzający znajdą na stosiku takie urządzenia, jak: nowy agregat 40kW systemu Fujitsu VRF J-III L – urządzenie zgłoszone do konkursu na „Najciekawszy Produkt 2018”, jednostka kasetonowa systemu VRF z nawiewem obwodowym i niezależną regulacją żaluzji oraz klimatyzatory Fujitsu Split – dwa modele z serii NORDIC i KG R32. 

Z oferty systemów wody lodowej eksponowane będą: agregat Klima-Therm by Clint w funkcji pompy ciepła ATW oraz podłogowy model klimakonwektora marki Sabiana. Z kolei w specjalnej strefie ekspozycyjnej, zwanej „Areną Technologii” odwiedzający wystawę będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszym modelem kompaktowej centrali rekuperacyjnej wyposażonej w wymiennik krzyżowo-przeciwprądowy. Ponadto podczas wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszą linią produktów Klimoru – serią EVO. Producent zaprezentuje kompaktową centralę wentylacyjną EVO-S Compact 2018 wyposażoną m.in. w nowe sterowanie. Eksponowane urządzenie bierze udział w towarzyszącym wystawie konkursie na „Najciekawszy Produkt” w kategorii ‘wentylacja’

Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” to największe w Polsce wydarzenie branżowe, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA STOISKO GRUPY KLIMA-THERM (NR 50-51)!


Dowiedz się więcej