Nowość w ofercie Gizo to generacja podnośników akumulatorowych oraz hybrydowych z napędem 4×4!

Gizo: Nowy akumulatorowy podnośnik przegubowy 4x4 – 20m roboczych

Genie Z60/37 DC – podnośnik przegubowy akumulatorowy 4×4

To już kolejna nowość w wynajmie i sprzedaży Gizo wśród podnośników przegubowych akumulatorowych. Podnośnik przegubowo - teleskopowy Genie Z60/37 DC to pierwsze urządzenie o prawdziwych właściwościach 4×4. Zastosowanie 4 bezpośrednich silników elektrycznych zlokalizowanych przy kołach pozwoli maszynie być wystarczająco silną, aby poruszać się po nierównym terenie, dysponując mocą większą niż oferują standardowe silniki spalinowe.  Zastosowane silniki są szczelne, co w powiązaniu z osią oscylacyjną i kołami terenowymi pozwala na jazdę w wodzie, błocie czy też po grząskim piachu.

Ponadto nowością jest także funkcja tzw. szybkiego masztu, która polega na możliwości opuszczenia kosza maszyny do poziomu zerowego, przy użyciu tylko jednej funkcji maszyny, znacznie skracając czas unoszenia oraz opuszczania operatora. Innowacja skraca czas wykonania określonych prac serwisowych czy też budowlanych.

Maszyna oferowana jest z platformą z jednym wejściem z przodu lub platformą z 2 wejściami,  umożliwiającymi zamontowanie dodatkowych pakietów opcji do unoszenia ładunków,  jak np. panele czy też niewielkie rury, do miejsca ich montażu.

Na ten moment Genie wyposaża już prawie wszystkie modele maszyn w system bezpieczeństwa operatora tzw. Lift Guard – Contact alarm. System w prosty sposób wyłączy funkcje maszyny oraz włączy alarm, zarówno świetlny oraz dźwiękowy, jeśli dojdzie do uderzenia operatora w tył głowy lub jego omdlenie. Zamontowana nad górnym pulpitem sterującym linka podtrzymana magnesem zostanie „zerwana” przez opadającego na pulpit operatora co doprowadzi do wstrzymania wszystkich funkcji maszyny.

Genie Z60/37 FE to hybrydowa wersja maszyny Z60/37 DC

Maszyna w wersji hybrydowej oferuje wszystkie funkcje podnośnika akumulatorowego. Ponadto jest ona wyposażona w ekonomiczny system generatora prądu, co w połączeniu z silnikiem spalinowym, pozwala na pracę około 1 tygodnia na jednym zbiorniku paliwa. W ten sposób można istotnie obniżyć koszty paliwa.

 

Dowiedz się więcej