Nowa seria KM w ofercie FUJITSU to klimatyzatory ścienne typu Split Inverter RAC, które poza stylowym wyglądem, posiadają doskonałe parametry wydajnościowe, wiele funkcjonalności podwyższających komfort użytkowania klimatyzacji oraz ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Modele z serii KM dostępne w ofercie KLIMA-THERM otrzymały tytuł „Good Design Award”, który potwierdza ich nowoczesne i stylowe wzornictwo.

FUJITSU z nową  serią klimatyzatorów KM

Klimatyzatory KM są urządzeniami o wysokiej klasie efektywności energetycznej A++, potwierdzonej wskaźnikiem SEER na poziomie ponad 7, na którą wpływ ma zastosowanie nowego czynnika chłodniczego R32 oraz dużego wentylatora poprzecznego. Z kolei nowa konstrukcja nawiewu z żaluzją o zwiększonej powierzchni zapewnia lepszy i szerszy nawiew powietrza, które trafia aż do strefy przypodłogowej. Serię KM cechuje również szereg udogodnień i funkcjonalności, takich jak:

  • cicha praca jednostki wewnętrznej nawet 20dB(A) w trybie chłodzenia, 
  • tryb cichej pracy jednostki zewnętrznej, 
  • programatory,
  • opcja sterowania klimatyzacją za pomocą urządzeń mobilnych poprzez sieć WiFi. 

Wykorzystanie kompaktowej obudowy jednostki wewnętrznej było możliwe z kolei poprzez zastosowanie nowoczesnego, hybrydowego wymiennika w kształcie litery V.

Japoński Instytut Promocji Wzornictwa już po raz trzeci przyznał nagrodę „Good Design Award” urządzeniom FUJITSU, doceniając tym samym ich ergonomiczność, funkcjonalność i nowatorski design. Elegancki panel charakteryzuje się płaskim frontem, którego boki zostały delikatnie zaokrąglone, a smukła obudowa o grubości 222mm powoduje, że urządzenia idealnie wpasowuje się w każde pomieszczenie.

Urządzenia z serii KM dołączyły do oferty KLIMA-THERM w czerwcu br. i objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Nowa karta katalogowa z cenami klimatyzatorów KM w sezonie 2018/2019 jest dostępna na stronie KLIMA-THERM.

 

Dowiedz się więcej