KLIMA-THERM zaprosiła Dystrybutorów – laureatów zeszłorocznej edycji Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat” na wspólną wyprawę do Japonii, która odbyła się 5-12 maja br. Głównym punktem programu była wizyta w fabryce i jednocześnie centrum badawczo-rozwojowym koncernu FUJITSU w mieście Kawasaki. Wyjazd był doskonałą okazją do odkrywania uroków Kraju Kwitnącej Wiśni, będącego ciekawym połączeniem nowoczesności, tradycji i ekstrawagancji.

Wyprawa marzeń do Japonii to swoisty wielki finał zrealizowanej w 2017 roku, 5. edycji Programu „Poznaj Klimat”, który firma KLIMA-THERM od kilku lat z sukcesem dedykuje grupie współpracujących partnerów handlowych FUJITSU. Główna nagroda w Programie zawsze powiązana jest z motywem przewodnim danej edycji, dając najbardziej aktywnym sprzedażowo uczestnikom szansę przeżycia jedynej w swoim rodzaju, niezapomnianej przygody w ekskluzywnej oprawie. 

Tygodniowa wycieczka do Japonii, w której udział wzięli „Najlepsi z Najlepszych” Dystrybutorów marki FUJITSU, była niepowtarzalną okazją do zwiedzenia siedziby głównej FUJITSU, jak również poznania największych atrakcji 10. co do wielkości państwa na świecie – kraju usytuowanego na wąskim łańcuchu wysp zachodniego Pacyfiku, u wschodnich wybrzeży Azji.

Wyjątkowo bogaty program wyjazdu rozpoczął się w stolicy Japonii Tokio, gdzie uczestnicy m.in. zwiedzili jedną z najbardziej charakterystycznych świątyń Sensoji Temple, wybrali się na zakupy przy Nakamise Street, a następnie odbyli przejażdżkę słynnymi rikszami. Kolejnym ważnym punktem wycieczki było historyczne Kioto, do którego nagrodzeni w Programie Dystrybutorzy udali się superszybkim pociągiem linii Shinkansen. W dawnej stolicy Japonii na uczestników wyprawy czekało wiele atrakcji na czele ze słynną świątynią Fushimi Inari, pałacem Nijo-jo wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, wizytą w wytwórni sake Gekkeikan Okura, wreszcie wieczornym spacerem po tętniącej życiem dzielnicy Gion.

Merytorycznym akcentem pobytu w Japonii była wizyta współpracujących z Klima-Therm Dystrybutorów w siedzibie głównej FUJITSU w Kawasaki. Przy fabryce zlokalizowane jest również centrum badawczo-rozwojowe, które stanowi kluczowy ośrodek R&D całego koncernu. Zakład wyposażono m.in. w 60-metrową wieżę ciśnień do testowania różnicy poziomów, komorę bezechową służącą do pomiarów akustycznych, stanowisko badające stopień promieniowania fal elektromagnetycznych oraz jego wpływ na otoczenie, jak i laboratorium testujące wszystkie kluczowe parametry pracy urządzeń.

- Jordania, Karaiby, Stany Zjednoczone, Brazylia, a teraz Japonia – każda z tych wycieczek została przygotowana tak, aby na długo pozostała w pamięci uczestników jako wyprawa życia, podróż, którą z przyjemnością się wspomina i chętnie do niej wraca. Dbamy o to, aby wyjazd będący nagroda główną w Programie nie był pretekstem do prowadzenia rozmów biznesowych, ale stanowił doskonałą okazję do zacieśniania partnerskich relacji poprzez możliwość dzielenia niezapomnianych emocji – podkreśla Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych w firmie Klima-Therm.

Po japońskim finale 5. edycji Programu „Poznaj Klimat”, na przełomie maja i czerwca br. laureaci drugiej nagrody głównej wybiorą się z firmą Klima-Therm na największą wyspę Morza Śródziemnego – Sycylię.

W bieżącym roku Klima-Therm realizuje Program Partnerski FUJITSU pod hasłem „Asia Dream”. Nagrodą główną jest wyprawa marzeń do leżących w zasięgu aż trzech stref klimatycznych Chin. Inną, równie atrakcyjną destynacją w ramach drugiej nagrody będą Wyspy Zielonego Przylądka.

 

Dowiedz się więcej