9 stycznia br. w Warszawie spotkała się cała grupa najprężniej działających Dystrybutorów urządzeń typu split i multisplit marki FUJITSU. Spotkanie zorganizowane zostało przez firmę Klima-Therm, która jest Generalnym Przedstawicielem zagranicznego koncernu.

Fujitsu-General nagrodził swoich najlepszych Klientów.


Celem spotkania było zakończenie się II edycji Programu Wsparcia Sprzedaży "Piraci z Karaibów" oraz nagrodzenie najbardziej efektywnych Dystrybutorów. Program zakończył się w grudniu, natomiast nagrodą główną jest udział w marcowej Konferencji zaplanowanej na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Program firmy Fujitsu General cieszy się niesłychaną popularnością. Dzięki niemu osiągane są najważniejsze cele czyli wzmocnienie marki oraz uatrakcyjnienie formy współpracy i działań zarówno stricte jak i około sprzedażowych. Oprócz nagrody głównej każdy z zarejestrowanych uczestników miał szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w czasie trwania Programu, a także otrzymał możliwość wymiany zdobytych punktów na wartościowe produkty.

Naszym głównym założeniem przy wdrażaniu Programu było to, aby zaproponowane narzędzie wsparcia sprzedaży było zarówno atrakcyjne w swojej formie, jak i motywujące do współpracy z naszą firmą – powiedziała Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR. „Cieszę się , że cel ten został osiągnięty, czego najlepszym dowodem jest sprzedaż przekraczająca 100% zakładanych planów na rok 2014” - dodaje Ewa Pilarska.

W bieżącym roku firma KLIMA-THERM przewiduje kolejne, równie atrakcyjne akcje marketingowe dedykowane swoim Kluczowym Klientom: Dystrybutorom FUJITSU oraz Autoryzowanym Partnerom Serwisowym.