Trwają dostawy central wentylacyjnych FRAPOL w wykonaniu CleanRoom na obiekt: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, spełniających funkcję filtracji, ogrzewania, chłodzenia, odzysku ciepła oraz nawilżania.

FRAPOL: dostawy na szpital im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.
Dostawy dotyczą modernizacji systemu wentylacji polegającej na wymianie istniejących central na nowe centrale klimatyzacyjne.

Na obiekcie łącznie zainstalowanych zostanie 36 central o sumarycznym wydatku powietrza ponad około 715 000 m3/h.

W niniejszej realizacji FRAPOL wykorzystał swoje nowoczesne rozwiązania i komponenty, dbając o zachowanie komfortu powietrza dla osób przebywających we wszystkich pomieszczeniach szpitalnych. Priorytetem było utrzymanie rygorystycznych norm dotyczących czystości powietrza. Centrale marki FRAPOL zostały wykonywane zgodnie z wytycznymi zawartymi w normach i rozporządzeniach projektowych dotyczących szpitali w oparciu o standardy DIN 1946-4.
GALERIA

Realizacja
Realizacja
Realizacja
Realizacja

Komentarze

 • frapol

  oj tam czepiacie się juz tego tekstu. tacy haterzy tutaj:) a lokowanie - skoro ich artykuł to na cholerke lokowanie?! szkoda jedynie ze wiecej firm nie pokazuje co i jak a taka cisza. bo jak faktycznie chce sie coś znaleźć to nie wiadomo gdzie coś znaleźć:/

 • Co za podłączenia czynnika...

  co za syfony....
  Powinien być dopisek: artykuł zawiera lokowanie produktu:)

 • 36 powodów do obaw

  "Nie chwalmy dnia przed zachodem" - patrz tytuł. Powinno być napisane 715 000 m3/h +/- 30% :) zależy jak się założenia techniczne z rzeczywistością pokryją. Na zdjęciach wygląda pięknie, oby działało w połowie tak dobrze jak się prezentuje. Całe szczęście, że nie leczę się w Krakowie.

 • DIN - made by Frapol

  Ciekawe kto potwierdził Frapolowi wykonanie central zgodnie z DIN-1946? Sami sobie potwierdzili. To tak jakbym wyprodukował powiedzmy taczki i wystawił sobie certyfikat ISO.

  Pozdrowienia dla kolegów z Krakowa :)

 • Dostawy ?

  Mi tez się to w głowie nie mieści :) producent i takie gole strzelać klientom .

 • dostawy c.d.

  no co ty?! tak robią?

 • Dostawy?

  szkoda że podwykonawca instalacji na tych dużych tematach był sam Frapol :)

 • frapol

  jakoś do dzisiaj nikt nie widział na oczy certyfikatu DIN na centrale higieniczne.......