Już za 20 dni rozpocznie się największe wydarzenie branżowe - Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017 organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017 coraz bliżej. Tylko teraz zamów TAŃSZY BILET ONLINE!

Najważniejsze wydarzenie branżowe odbędzie się w centrum MT Polska w Warszawie 7-8 marca 2017 r. Swoją obecność na targach potwierdziło już 178 wystawców z Polski i z zagranicy. Podczas targów firmy pokażą najnowsze produkty i rozwiązania techniczne dedykowane dla branży.

 

KUPUJĄC BILET ONLINE oszczędzasz!
Wszystkich odwiedzających zachęcamy do rejestracji i zakupu biletu wstępu online. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność czasu, dzięki wejściu na teren ekspozycji targowej z pominięciem punktów rejestracyjnych, ale także pieniędzy – elektroniczny bilet dostępny jest w niższej cenie.

Cennik:

  • Dwudniowa, imienna karta wstępu, dla osób zarejestrowanych, bilet zakupiony przed targami on-line - 20 zł
  • Dwudniowa, imienna karta wstępu, dla osób zarejestrowanych, bilet zakupiony w kasach targowych - 30 zł
  • Dwudniowa karta wstępu dla osób nie zarejestrowanych - 40 zł

 

 

Jak kupić bilet online?
Żeby skorzystać z rabatu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie dokonać opłaty online lub za pośrednictwem przelewu pocztowego. Następnie na podany wcześniej adres e-mail przesłany zostanie bilet wstępu – imienny identyfikator. Z wydrukowanym biletem będzie można od razu przejść przez bramki targowe, unikając kolejek w punktach rejestracji.

 

Wszyscy uczestnicy targów otrzymają pakiety dla zwiedzających zawierające – najnowsze wydanie Magazynu Cyrkulacje wraz z prezentacją nowych urządzeń i produktów zgłoszonych do Konkursu Najciekawszy Produkt 2017, jak również materiały od wystawców targów.

 

Zobacz listę wystawców (15.02.2017r.)

 

Dowiedz się więcej

 

Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017 to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, inwestorzy, użytkownicy instalacji, firmy wykonawcze, architekci, dystrybutorzy, producenci, przedstawiciele uczelni technicznych oraz przyszli inżynierowie. 

 

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA:

  • spotkanie całej branży z Polski i z zagranicy,
  • prezentacja oferty liderów rynku (aż 178 wystawców),
  • promocja nowych produktów (Konkurs Najciekawszy Produkt),
  • strefa prezentacji – Arena Technologii (prezentacja Systemów VRF i wentylatorów oddymiających),
  • strefa Instalatora (pokazy, praktyczna wiedza i doskonalenie zawodowe),
  • 2-dniowe wykłady i prezentacje, dostępne dla wszystkich odwiedzających.