Na tegorocznej wystawie Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2016, swoje produkty i usługi prezentuje 172 wystawców. Zapraszamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z pierwszego dnia targów!

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2016 rozpoczęte!
Jak można zauważyć, od pierwszych chwil wystawa cieszy się ogromnym powodzeniem. Świadczą o tym choćby ciągłe kolejki w recepcji czy po brzegi wypełniona sala konferencyjna. Jak co roku rzesza odwiedzających mogą zapoznać się z ofertą topowych producentów, projektantów, instalatorów i dystrybutorów z branży.

Ekspozycjom towarzyszy także seminaria poświęcone głównie przepisom, normom i technologiom stosowanym w branży. Prelegentami na dwóch salach są przedstawiciele czołowych firm na rynku, jak m.in. Harmann, Klimor, Lindab, Ventia, Vents Group, a także przedstawiciele uczelni wyższych, tj. Politechniki Warszawskiej.

Tegoroczna edycja „ARENY TECHNOLOGII” składa się z dwóch wystaw: Arena Technologii - Pompy ciepła oraz Arena Technologii - Sekcyjne Centrale Wentylacyjne. Pomimo zmiany i podziału Areny zauważyć możemy, że cieszy się niemniej również ogromny zainteresowaniem, jak w ubiegłych latach. Założeniem organizatora wystawy jest stworzenie możliwości szczególnego wyeksponowania i bezpośredniego porównania produktów różnych producentów na specjalnie wydzielonej powierzchni targowej.
Również w tym roku stworzono coś specjalnie dla projektantów - Strefa Instalatora. Pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja, a partnerem głównym firma Lindab Polska. Przy budowaniu tej strefy pomagają również takie firmy jak B&L International, Swema, Alter, BHRes, Prozon. W tym miejscu wszyscy zainteresowani, oprócz brania udziału w pokazach odnośnie pomiarów i regulacji instalacji, izolowania przewodów wentylacyjnych, badaniu szczelności przewodów wentylacyjnych i wiele innych, mogą także wziąć udział w konkursach.
Jeszcze tego wieczoru weźmiemy udział w uroczystej Gali rozdania tegorocznych nagród branżowych Pascal oraz Delta.
A jutro rozwiązanie konkursu na Najciekawszy produkt 2016 w kategorii wentylacja oraz klimatyzacja,

Komentarze

  • Zgoda

    Zgadzam sie a dodatkowo dla wystawcow tez z tym problem albo platne od 1h a wiadomo ze siefzimy caly dzien

  • Parkingi

    brak miejsc parkingowych dla zwiedzających....