Targi Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2015 już w marcu, a do tej chwili już ponad 100 Wystawców potwierdziło swój udział w ich 13.edycji. Do ostatecznego zamknięcia listy wystawców pozostał jeszcze ponad miesiąc, a już można powiedzieć, że 13.edycja FWSK będzie rekordowa jeśli chodzi o zajętą powierzchnię.

Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2015-zgłosiło się już ponad 100 wystawców.

Bardzo nas cieszy zainteresowanie Wystawców naszym wydarzeniem – podkreśla organizator targów Tomasz Trusewicz, Dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja. Do zamknięcia listy wystawców pozostał jeszcze ponad miesiąc czasu, a już dzisiaj możemy powiedzieć, że targi będą rekordowe podwzględem zajętej powierzchni. Przyczynił się do tego sukces tegorocznej edycji, którą odwiedziło ponad 3.200 branżystów, ale także fakt, iż marcowe Forum to najlepsze miejsce do prezentacji najnowszych produktów i rozwiązań technicznych. 

To także wyjątkowa możliwość zapoznania się z ofertą branży na nadchodzący sezon.


Listę firm obecnych na targach można zobaczyć tutaj (zgłoszenia na dzień 08.12.2014r.) FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015 odbędzie się w dniach 3-4 marca 2015r. w Warszawie, w centrum MT Polska.


Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelnitechnicznych oraz studenci - przyszli inżynierowie. Targi połączone są z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów.