Największe w Polsce spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2014, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja odbędzie się w dniach 5-6 marca 2014r. w Warszawie.

FORUM WENTYLACJA  - SALON KLIMATYZACJA 2014
Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, w której udział biorą producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy i firmy wykonawcze, architekci.

Nowa lokalizacja FORUM 2014


Dynamiczny rozwój targów, zwiększająca się z roku na rok powierzchnia wystawiennicza oraz liczba odwiedzających spowodowały, iż organizator podjął decyzję o przeniesieniu imprezy do nowej lokalizacji. Targi w 2014 roku odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska zlokalizowanym przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Na powierzchni ponad 5.000 m2, na jednym poziomie, znajdzie się część wystawiennicza oraz seminaryjna - zbudowane zostaną dwie niezależne sale seminaryjne na ok. 200 osób każda.

Nowa lokalizacja

Nowa lokalizacja to między innymi:

* profesjonalny obiekt zapewniający komfortowe warunki zarówno dla wystawców jak i zwiedzających: nowoczesna hala wystawiennicza, przestronny, wyposażony w multimedia hol recepcyjny, parking naziemny i podziemny na 1.500 miejsc, zaplecze cateringowe (bar, punkty kawowe)

* dogodny dojazd: bezpośrednie sąsiedztwo tras szybkiego ruchu i przystanków komunikacji miejskiej (11 linii autobusowych oraz kolejka SKM).


Dojazd autokarem


Dojazd autokarem

Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków i Rzeszów
- z tych miast wyruszą specjalne autokary, które przywiozą uczestników na targi. W ramach pakietowej usługi zapewnimy transport do/z Warszawy, bilet wstępu na targi i seminaria, posiłek i aromatyczną kawę.

Korzystając ze zorganizowanego przejazdu będzie można łatwo i komfortowo dotrzeć bezpośrednio na tereny targowe oraz wejść specjalnym szybkim wejściem na teren ekspozycji. Zorganizowany przyjazd autokarem to naszym zdaniem interesująca alternatywa dla indywidualnych przyjazdów. Czas podróży można wykorzystać na wypoczynek, aby jak najefektywniej spędzić czas na targach.
Warunki usługi „AUTOKAREM NA TARGI”

Oferujemy:

przejazd wysokiej klasy autokarem do Warszawy, bezpośrednio na tereny targowe oraz powrót
bilet wstępu na targi wliczony w cenę
szybkie wejście na targi, bez oczekiwania w rejestracji
drobny poczęstunek w drodze i posiłek na targach

Cena usługi: 99 zł brutto

W dniu 6 marca autokary wyruszą z miast: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów.

Godzina wyjazdu: 5.00
Planowana godzina przyjazdu na targi: 10.30
Planowana godzina wyjazdu z targów: 16.00

Zgłoszenie pobierz ze strony www.forumwentylacja.pl

Najnowsze technologie i rozwiązania techniczneFORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2014
będzie doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą dla branży oraz nowościami na rynku. Swoje produkty i najnowsze technologie zaprezentują znaczący producenci i dystrybutorzy sprzętu i rozwiązań technicznych zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Lista wystawców biorących udział w targach będzie już wkrótce dostępna na www.forumwentylacja.pl

Arena 2014
ARENA TECHNOLOGII 2014to strefa prezentacji i możliwość bezpośredniego porównania produktów różnych producentów na specjalnie wydzielonej powierzchni targowej. Tematem przewodnim Areny 2014 będą rekuperatory oraz małe centrale wentylacyjne.

Najciekawszy produkt

NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2014 to konkurs na produkt wyróżniający się wśród oferty rynkowej wyrobów i urządzeń oraz usług dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Najciekawszy produkt wybierany jest w trzech kategoriach: Wentylacja, Klimatyzacja, Bezpieczeństwo pożarowe. Szczegóły na www.forumwentylacja.pl

Seminaria 2014

SEMINARIA I PREZENTACJE - dwudniowy cykl seminariów będzie prezentował nowości w przepisach i technologiach. Prelegenci przedstawią zagadnienia z zakresu warunków technicznych, dyrektyw i norm europejskich w zakresie wentylacji, klimatyzacji i wentylacji pożarowej.FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2013 podsumowanie:
* Największa w Polsce specjalistyczna impreza dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej
* Przegląd nowości rynkowych
* 122 Wystawców
* 2 800 zwiedzających profesjonalistów
* 4 000 m2 powierzchni targowej
* 2 sale konferencyjne na 200 osób każda
* 51 prezentacji i wykładów na seminariach
* 44 produkty zgłoszone do Konkursu
* Pakiety wystawiennicze dla Wystawców - zabudowane stoiska pod klucz

Więcej informacji udziela
:

SPW
tel. 22 542 43 14
forum@forumwentylacja.pl
www.forumwentylacja.pl
Źródło: ''