Tańsza linia nagrzewnic wodnych LEO, zwana FLOWAIR Basic, istnieje na rynku już kilka lat, jednak w tym roku firma FLOWAIR poszła o krok dalej. Od maja ruszyła platforma internetowa – Klub Instalatora, w której za zakupione i zainstalowane produkty z linii FLOWAIR Basic, gwarantowana jest premia pieniężna.

FLOWAIR Basic
FLOWAIR Basic to linia produktów, która powstała w odpowiedzi na tanie urządzenia dostępne na rynku. Wydajność produkcji oraz negocjacje z poddostawcami pozwoliły na obniżenie kosztów wybranych urządzeń, czego efektem jest niska cena produktów FLOWAIR Basic oraz dodatkowa premia za ich instalację. Produkty Basic zostały stworzone dla klientów szukających na rynku dobrej ceny, przy czym marka FLOWAIR, jest jednocześnie gwarantem jej jakości, niezawodności i wysoko rozwiniętych rozwiązań technicznych. 

 

Klub Instalatora
W Klubie Instalatora została przygotowana promocja skierowana do instalatorów. W tym sezonie dodatkowo do każdej zainstalowanej nagrzewnicy LEO, FLOWAIR przyznaje premię w wysokości 50 zł! Po zakupie promocyjnego urządzenia, wystarczy zarejestrować się na stronie www.klubinstalatora.com, wpisać indywidualny kod promocyjny, który widnieje na urządzeniu, a następnie cieszyć się premią, która wpłynie na dedykowaną kartę płatniczą.

Powstała platforma jest źródłem informacji o Klubie Instalatora. Wszystko po to, by ułatwić uczestnictwo w programie. Klienci firmy znajdą tam wszelkie informacje o zasadach, regulamin, saldo zdobytych premii czy formularz rejestracji kodów. 

Nagrzewnice wodne LEO
Urządzenia, które są objęte promocją to typoszereg ośmiu nagrzewnic wodnych LEO w zestawie. W skład zestawu LEO wchodzą: nagrzewnica wodna, konsola obrotowa oraz TS - regulator obrotów z termostatem. Wszystko to razem tworzy kompletny zestaw gotowy do zamontowania.

Co oprócz 50 zł?
Wodne nagrzewnice powietrza to popularne rozwiązanie z uwagi na swoją skuteczność oraz niskie koszty inwestycyjne. Duża moc grzewcza w stosunku do zajmowanej powierzchni skutkuje zmniejszonymi nakładami inwestycyjnymi oraz pozwala na uproszczenie instalacji grzewczej.

 

FLOWAIR dbając o jakość swoich produktów współpracuje z niezależnym, międzynarodowym, akredytowanym laboratorium badawczym, gdzie przeprowadzone zostały badania nagrzewnic. Ich wyniki jednoznacznie potwierdzają rzeczywiste parametry techniczne, które umieszczone są na etykiecie jakości. Specjaliści FLOWAIR uważają, że informacje tak ważne, jak moc urządzenia, zasięg czy hałas nagrzewnic wodnych, są dla potencjalnego klienta kluczowe do prawidłowego i świadomego doboru urządzeń. Etykieta na produktach FLOWAIR jest gwarancją dla wszystkich osób zaangażowanych w inwestycję budowlaną, gdyż pokazuje wiarygodne dane techniczne urządzenia. 

Dzięki temu Klient ma pewność, że produkt został przebadany, a parametry urządzenia są zgodne z opisem.

Dowiedz się więcej