Bartosz Sp.j. to firma z bogatą, ponad 20-letnią tradycją. Cechuje ją system wdrożony według normy PN-EN ISO 9001:2008, nieustanny rozwój, dostarczanie klientom produktów na jak najwyższym poziomie oraz budowanie z nimi trwałych, długofalowych relacji.

Firma Bartosz - nominacja do tytułu Jakość Roku 2014.
U początków firmy, w latach 90-tych XX wieku, oferta firmy Bartosz Sp.j. obejmowała technologie wodne. Jednak potrzeba wykonywania wentylacji w budynkach i oszczędzania energii spowodowały, że w 2000 roku poszerzono działalność o produkcję central wentylacyjnych z rekuperacją. – I od tamtej pory woda i powietrze to dwa żywioły, które poskramiamy – mówi Bernard Bujwicki, prezes firmy Bartosz Sp.j.

Dziś Bartosz to nowoczesna firma produkująca systemy do obu mediów. Filtry Aqua Revital pozwalają uzyskać doskonałą, zdrową wodę pitną prosto z kranów, zarówno w domach, jak i zakładach pracy. Centrale VEBAR i rekuperatory VENA wymieniając powietrze, oszczędzają jednocześnie energię na podgrzanie lub schłodzenie powietrza. Wszystkie te urządzenia są przyjazne środowisku – wpływają pozytywnie na zdrowie, są energooszczędne, a przy tym pozwalają znacznie obniżyć koszty.

Misją firmy jest doradzanie rozwiązań „szytych na miarę”, dopasowanych do potrzeb danego klienta. Tym bardziej, że znajdują one zastosowanie w wielu miejscach począwszy od domów jednorodzinnych, przez niewielkie firmy, na przemysłowych koncernach skończywszy. Świadczone usługi inżynieryjne obejmują swoim zakresem instalowanie pojedynczych urządzeń, linie technologiczne oraz budowę całych systemów. Przedsiębiorstwo zapewnia fachową obsługę, serwis pogwarancyjny oraz - co najważniejsze – niezawodność instalowanych rozwiązań!

A to nie wszystko. Spółka od początku istnienia nieustannie poszukuje nowych technologii. W 2010 roku zakończono budowę nowego zakładu produkcyjnego w Czarnej Białostockiej (ok. 25 km od Białegostoku). Obok dwóch dużych hal produkcyjnych i magazynu wysokiego składowania znalazły się także pomieszczenia biurowe oraz zaplecze socjalne. Koszt inwestycji wyniósł ponad 6 mln zł. 50% tej sumy to dofinansowanie z Unii Europejskiej, które przeznaczono na zakup nowoczesnej linii technologicznej. Uzyskana w ten sposób automatyzacja generowanych urządzeń bezpośrednio przełożyła się na wydajność.

Sukces firmy polega w głównej mierze na wieloletnim doświadczeniu, fachowej wiedzy ekspertów oraz ciągłym doskonaleniu, dlatego też nominacja do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2014 jest całkowicie uzasadniona.Pełna oferta firmy dostępna jest na www.bartosz.com.pl