W lutym br. w ofercie FG POLAND pojawią się kurtyny powietrzne marki KAISAI, rozszerzając tym samym portfolio firmy o kolejną grupę produktową z branży HVAC.

FG POLAND poszerza swoją ofertę o kurtyny powietrzne KAISAI

Nowe produkty KAISAI to efektywne i niezawodne rozwiązania, które cechuje wyjątkowo łatwa instalacja i silny strumień powietrza. Ponadto kurtyny te wyróżniają się estetycznym i nowoczesnym wyglądem. W ofercie dostępne są modele SILVER, GOLD i PLATINUM w trzech rozmiarach oraz dwóch wersjach z nagrzewnicą i bez.


Kurtyny powietrzne KAISAI sterowane są za pomocą bezprzewodowego pilota lub z pomocą wbudowanego w urządzenie panelu sterowania. Modele, które posiadają nagrzewnice, wyposażone są w energooszczędne, elektronicznie regulowane, ceramiczne grzałki elektryczne z zabezpieczeniem przed przegrzaniem, a także z opóźnionym wyłączeniem wentylatora.


„Biorąc pod uwagę rosnącą popularność marki KAISAI oraz zainteresowanie naszych klientów kolejnymi produktami branży HVAC, postanowiliśmy w roku 2017 urozmaicić naszą ofertę, wprowadzając zdywersyfikowaną propozycję kurtyn powietrznych KAISAI.” – mówi Wojciech Białas, Prezes Zarządu spółki FG POLAND. „Z pewnością ceny kurtyn powietrznych są wyjątkowo konkurencyjne, aby nasi obecni i potencjalni klienci skorzystali z nowej gamy produktów KAISAI” – dodaje Wojciech Białas.


Nowości marki KAISAI będzie można zobaczyć podczas targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA na stoisku nr 43.


Dowiedz się więcej o produktach

Źródło: FG POLAND