Dzięki evohome można sterować ogrzewaniem i kontrolowaćz zasób ciepłej wody gdziekolwiek się jest. Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi sterowania w centralnym module sterującym evohome, można wybrać optymalną temperaturę dla każdego pomieszczenia z dowolnego miejsca w domu.

evohome zapamiętuje poprzednie harmonogramy ogrzewania i gromadzenia ciepłej wody, aby optymalizować kolejne harmonogramy. 

82% energii zużywanej w domach to energia wydatkowana na podgrzewanie wody użytkowej i ogrzewanie. Dostosowywanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach do indywidualnych potrzeb zwiększa komfort mieszkańców i efektywność wykorzystania energii, co w konsekwencji zmniejsza rachunki za energię.

Wymiana dotychczasowego (tradycyjnego) systemu sterowania na inteligentny system evohome ze sterowaniem strefowym pozwala osiągnąć oszczędności nawet do 40% kosztów ogrzewania Twojego domu.

System evohome to same korzyści: 

  • sterowanie temperaturą w całym domu za pomocą jednego urządzenia,
  • sterowanie ogrzewaniem za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca (np. pracy, w trakcie powrotu do domu z pracy lub ferii),
  • współpraca z systemem IFTTT (If This Then That) umożliwiającym zaprogramowanie automatycznego wykonania określonej akcji w przypadku wystąpienia jakiegoś warunku, np. włączenie ogrzewania, gdy zacznie padać śnieg,
  • intuicyjna i komfortowa obsługa,
  • obsługa aż do 12 stref,
  • aż do 30% oszczędności energii.

 

 

Uzyskaj więcej informacji odnośnie evohome