Brookvent, dostawca energooszczędnych systemów wentylacji BVS, prezentuje nowość w ofercie – wentylatory dachowe BMV. Urządzenia sprawdzą się w systemach higrosterowanych, stałociśnieniowych oraz działających w układzie niskiego ciśnienia. BMV współpracuje z wielofunkcyjnym kontrolerem CSR-B, który zapewnia stabilna pracę wentylacji w każdych warunkach.

Wentylator BMV z poziomym wyrzutem powietrza przeznaczony jest do montażu zewnętrznego, na dachu na końcach kanałów wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych o niskim stopniu zapylenia. Praca urządzenia posiada automatyczną regulację za pomocą sterownika CSR-B, który daje możliwość wyboru jej charakterystyki. W ofercie Brookvent dostępnych jest 6 modeli, tj. 1.9, 2.2 oraz 2.5, z silnikami EC lub AC do wyboru. Silniki zapewniają dwa poziomy przepływu powietrza, ciśnienia, emisji hałasu oraz zużycia prądu. Wentylator cechuje lekka konstrukcja z tworzywa sztucznego i został on wyposażony w daszek z wytrzymałego materiału, mający chronić przed nadmiernym promieniowaniem UV. BMV posiada w komplecie stalową płytę montażową, wyposażoną w króciec przyłączeniowy.

– Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i potrzebom naszych klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty urządzenie najnowszej generacji, które pozwoli na uzyskanie optymalnych parametrów pracy systemu, dokładnie według wytycznych projektowych - mówi Tomasz Kowalski, Wiceprezes Brookvent Polska.

Brookvent rekomenduje stosowanie kompletnych systemów wentylacji BVS wyposażonych w wentylator BMV z silnikiem EC wraz z kontrolerem CSR-B w budownictwie wielorodzinnym oraz budynkach o przeznaczeniu komercyjnym w celu zachowania codziennego komfortu użytkowania i zapewnienia zdrowych warunków do życia.

 

Dowiedz się więcej