W ofercie WIENKRA 2020 pojawiło się wiele ekskluzywnych nowości, które charakteryzują się niepowtarzalnymi detalami, nowoczesnym designem i unikalnym wzornictwem.

Klimatyzatory ścienne AUX z serii HALO i HALO Deluxe

Serie Halo i Halo Deluxe łączą w sobie wykorzystanie zaawansowanych technologii i bardzo eleganckie wzornictwo, przez co uznać je można za strefę premium. Urządzenia zostały zaprojektowane w dwóch kolorach - białym i czarnym, aby w jak najlepszy sposób dopasować się do wnętrz. Dbałość o najdrobniejsze detale oraz specjalnie wyprofilowana obudowa zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

klimatyzator halo

Jeśli chodzi o zastosowane technologie, to seria Halo może się pochwalić ich szerokim wachlarzem. Wielokierunkowy nawiew powietrza 4D, kilkustopniowy system filtracji, jonizacja powietrza oraz ułatwiające korzystanie z urządzenia opcje samoczyszczenia, programator czasowy i możliwość sterowania Wi-Fi to tylko niektóre z nich. Klimatyzatory HALO cechują się również energooszczędnością.

klimatyzator halo

Ulotka produktowa AUX Halo i Halo Deluxe

Klimatyzatory LG DUALCOOL z oczyszczaniem powietrza

Łączenie klimatyzatora i oczyszczacza powietrza to nowość, zaproponowana przez LG w modelu DUALCOOL. Wykorzystanie najnowocześniejszych filtrów w zaawansowanym systemie filtracji umożliwia usuwanie mikrocząsteczek kurzu i pyłu - nawet najdrobniejszego PM 1.0. Świeże powietrze może natomiast dotrzeć w każde miejsce dzięki czterokierunkowemu i w pełni zautomatyzowanemu ruchowi żaluzji.

lg dualcool

Użytkowanie ułatwia z kolei mobilna aplikacja LG ThinQ, która dodatkowo umożliwia zapamiętywanie historii pomiarów. Z LG DUALCOOL możesz cieszyć się chłodzeniem, ogrzewaniem i oczyszczaniem powietrza przez cały rok.

klimatyzator lg dualcool

Ulotka produktowa LG DUALCOOL

Klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric serii Diamond MSZ-LN

Wygląd klimatyzatorów z serii Diamond MSZ-LN pozwala dostosować je do wielu wnętrz. Wszystko dzięki bogatej gamie kolorystycznej - do wyboru są dwa odcienie bieli, czerwień oraz czerń. Urządzenia nie wyróżniają się jedynie eleganckim wzornictwem - do ich głównych zalet należy mnogość zaawansowanych funkcji.

ME diamond msz-ln

Wśród nich warto wyróżnić te nowatorskie - dwie niezależne od siebie żaluzje nawiewu powietrza, filtr Plasma-Quad-Plus dbający o odpowiedni stopień filtracji nawet najmniejszych cząsteczek, Hyper Heating utrzymujące moc grzewczą nawet w skrajnie niskich temperaturach na zewnątrz oraz czujnik i-see 3D.

Klimatyzatory Diamond cechują się dodatkowo klasą efektywności energetycznej a+++ i a++ dla ogrzewania i chłodzenia. Sterowanie przy pomocy Wi-Fi możliwe jest dzięki aplikacji MELCloud.

klimatyzator me diamond

Ulotka produktowa Mitsubishi Electric MSZ-LN

Klimatyzatory ścienne Toshiba SHORAI Edge

Shorai Edge to połączenie wysokiej wydajności w trakcie chłodzenia i ogrzewania, wyglądu pasującego do każdego wnętrza, oraz oszczędności energii. Model posiada 7 wersji wydajnościowych, dzięki czemu poradzi sobie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

toshiba shorai edge

Za takie z pewnością można uznać niesprzyjającą temperaturę - dzięki technologii rotacyjnych sprężarek inwerterowych Toshiba klimatyzatory są przystosowane do ogrzewania w zakresie od -15°C do 24°C oraz chłodzenia od -15°C aż do 46°C przy zachowaniu wysokiej klasy energetycznej A+++. Za jakość nawiewanego powietrza odpowiada filtr Ultra Pure, który wyłapuje zanieczyszczenia PM 2.5 oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Klimatyzatory ścienne SEVRA Profi

Klimatyzatory naścienne z serii Profi to najbardziej zaawansowana technologicznie jednostka wśród urządzeń pokojowych Sevra. Cechuje ją klasa energetyczności A++ w trybie ogrzewania, a także A+++ w trybie chłodzenia, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Wśród wartych wyróżnienia funkcji znajdują się filtr powietrza o zwiększonej gęstości, jonizator Cold Plasma i regulacja parametrów nawiewu.

sevra profi

Użytkownicy chwalą również niezwykły design, który łączy w sobie nowoczesność i elegancję, a to wszystko przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Kolorystyka, łącząca biel i srebro, pasuje idealnie do wnętrz o różnej charakterystyce.

kliamtyzator sevra profi

Katalog SEVRA 2020