W czerwcu, grupa Autoryzowanych Dystrybutorów spędziła tygodniowe wakacje all inclusive na położonych 450km od wybrzeża Afryki - Wyspach Zielonego Przylądka. Wycieczka, tak jak niedawno zakończona wyprawa do Chin, była nagrodą w finale ubiegłorocznej edycji Programu Fujitsu „Poznaj Klimat”

Druga część finału Programu Partnerskiego Fujitsu  - Egzotyczne Wyspy Zielonego Przylądka

W dniach 1-8 czerwca br. firma Klima-Therm zaprosiła laureatów drugiej nagrody w Programie „Poznaj Klimat” na wyprawę all inclusive, na leżące przy północno-zachodnim wybrzeżu Afryki, Wyspy Zielonego Przylądka.

Urokliwy hotel Oasis Atlantico, zlokalizowany na wyspie Sal sprzyjał beztroskiemu wypoczynkowi, zapewniając gościom najwyższy standard usług.

Charakteryzujące to miejsce białe dziewicze plaże, błękitne wody oceanu Atlantyckiego, skarby rafy koralowej, góry, zalesione wąwozy i płaskie, księżycowe równiny – gwarantowały wyjątkowo sprzyjające warunki i okazję do błogiego relaksu. Wśród atrakcji wyjazdu znalazła się także podróż po wyspie, w tym m.in. wizyta w małej wiosce rybackiej, gdzie z zaciekawieniem uczestnicy obserwowali pracę rybaków oraz podziwiali okazy wodnych kręgowców, w tym zupełnie nieznane w naszej części świata gatunki ryb. Czas spędzony z lokalnymi mieszkańcami, serdecznymi, gościnnymi i uśmiechniętymi mimo trudnych warunków, w jakich żyją, na wyspach nieskażonych cywilizacją, to jedne z bardziej bezcennych wrażeń, jaki zabrali ze sobą uczestnicy wyjazdu zorganizowanego przez firmę Klima-Therm.

Rejs katamaranem - wodna podróż wzdłuż wybrzeża Santa Maria. To właśnie podczas tej atrakcji uczestnicy mieli czas na beztroskie kąpiele oraz możliwość snoorkowania, to z kolei inna ciekawa niespodzianka zapewniona dla najlepszych klientów firmy! 

Wyróżnionym Partnerom Fujitsu – dziękujemy za udany, 2018 rok! Jednocześnie wszystkich Dystrybutorów gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w tegorocznej edycji Programu „Poznaj Klimat – BIG BLUE Conference”! Już wkrótce spotkamy się w gronie TOP 100 – na Konferencji, która po raz pierwszy odbędzie się w zupełnie nowej formule – na Krecie! – podsumowuje Przemysław Kukowski, Z-ca Dyrektora ds. Handlowych.

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: Klima-Therm