Iglotech po raz kolejny doceni swoich Klientów za dotychczasową współpracę. W tym roku firma organizuje wycieczkę do jednego z najbardziej pożądanych miejsc wypoczynkowych na świecie – Tajlandii.

Tajlandia to azjatycka kraina z ponad 2500km wybrzeżem, malowniczymi plażami oraz niesamowitymi przybrzeżnymi wysepkami. Tygodniowa wycieczka zostanie wypełniona wieloma niespodziankami, takimi jak: zwiedzanie najstarszej świątyni buddyjskiej Wat Pho czy parku narodowego Erawan, w którym znajdują się jedne z najbardziej urokliwych wodospadów w Tajlandii. Goście będą mogli wziąć udział w wielu atrakcjach - przejażdżki na słoniach czy rejsie po kanałach Bangkoku. Niesamowitym przeżyciem może okazać się kolacja na szczycie Baiyoke Sky Tower – najwyższym wieżowcu tajskiej stolicy.

Iglotech jest cenionym partnerem biznesowym, a w tym roku obchodzi swój jubileusz 25-lecia. Firma pokazuje, że relacje z Klientami są dla niej priorytetem. Program lojalnościowy z szeroką gamą nagród, wycieczki, cykle szkoleń, konkursy czy specjalne promocje, a także dużo więcej innych korzyści przynosi współpraca z Iglotech. 

 

Dowiedz się więcej