15 lat korzystania z nowoczesnej technologii zapewnia innowacyjne rozwiązania oraz doskonałe parametry techniczne i użytkowe urządzeń. Nieustanny rozwój i coraz szersza oferta pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów – projektantów i zarządców nieruchomości. Zobacz co wyróżnia systemy TOSOT.

Dlaczego warto postawić na systemy TOSOT? Zobacz 5 powodów!

1. Niezawodne technologie.

Firma TOSOT należy do grona najszybciej rozwijających się dostawców urządzeń klimatyzacyjnych na świecie. Nowoczesne systemy klimatyzacji typu VRF oferowane są w kilku różnych propozycjach modułowych, w zależności od preferencji i wymagań technologicznych. Elastyczna i szeroka oferta systemów klimatyzacji powstała dzięki znajomości rynku oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta. TOSOT zapewnia najwyższą jakość produktów i usług z optymalną ceną. 

 

2. Oferta dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Oferta skierowana do różnych grup docelowych to podstawa właściwego doboru technologii i elastycznego podejścia do realizowanych projektów. Firma specjalizuje się w systemowych rozwiązaniach dla obiektów komercyjnych, w tym m.in. dla biur, hoteli, obiektów sportowych oraz galerii handlowych i sklepów. Oferta obejmuje także szerokie spektrum rozwiązań dedykowanych segmentowi wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego oraz klientom indywidualnym.

 

3. Możliwości i rozwiązania.

W TOSOT bardzo ważny jest nieustanny rozwój i nadążanie za zmianami w segmentach klientów indywidualnych i biznesowych. Skupiając się na sprawach istotnych dla użytkowników naszych systemów, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, a także urządzenia o ponadprzeciętnych parametrach technicznych i użytkowych.

 

4. Funkcjonalność na pierwszym miejscu.

W swoich działaniach TOSOT zawsze stawia na funkcjonalność i dostosowanie się do wymagań użytkowników. Oferta produktowa to odpowiedź na oczekiwania rynku, z zapewnieniem fachowego doradztwa i indywidualnego podejścia do każdej realizacji. Modułowe systemy VRF zapewniają nowe możliwości dla wykonawców i projektantów. Wszystko to ma stawiać TOSOT jako markę mądrego wyboru, który jest konsekwencją najlepszej relacji ceny do jakości.

 

5. Pewność wyboru i zaufanie.

Globalne doświadczenie na wielu rynkach i sprawdzone technologie TOSOT w branży klimatyzacyjnej sprawiają, że wybór tych systemów to pewność optymalnego rozwiązania w rozsądnej cenie. TOSOT jest wiarygodną firmą, której zaufało już wielu klientów indywidualnych i biznesowych, podejmując współpracę przy najbardziej wymagających realizacjach na całym świecie.

 

Dowiedz się więcej