Już w maju projektanci systemów wody lodowej Chiller, PIBCV, pomp elektrycznych, BMS będą mieli okazję uczestniczyć w seminarium szkoleniowym organizowanym przez firmę Danfoss. Ponadto kolejne dwa spotkania zorganizowane zostaną w czerwcu.

Danfoss zaprasza na seminaria przeznaczone dla projektantów systemów wody lodowej: CHILLER, PIBCV, Pompy elektroniczne, BMS.

Przy współpracy firm Danfoss, Carrier, Grundfos i IQ Controls przygotowana została seria tematów, która pozwoli szerzej spojrzeć na instalację wody lodowej, nie tylko od strony jednego produktu. Seminarium będzie podzielone na 4 bloki szkoleniowe, w których eksperci z czterech firm zaprezentują energooszczędne rozwiązania dostępne w swojej ofercie.

Na spotkaniu przedstawione zostanie najnowsze rozwiązanie Danfoss –  napęd cyfrowy NovoCon. Kolejne bloki tematyczne poświęcone będą: optymalizacji rozwiązań węzłów wody lodowej (Carrier), doborom i pracy pomp MAGNA3 oraz TPE3 na instalacjach wody lodowej (Grundfos), z kolei podstawy systemów BMS w budynkach komercyjnych zaprezentuje firma IQ Controls.


Podczas seminarium będzie możliwość przetestowania innowacyjnych urządzeń producentów przy specjalnie przygotowanych stolikach. W czasie przerw wszyscy eksperci pozostaną do dyspozycji gości.


Seminaria odbędą się w czterech miastach:
 
19 maja - Warszawa
26 maja - Gdańsk
9 czerwca - Wrocław
11 czerwca - Katowice

Szczegółowa agenda spotkania znajduje się na stronie: ogrzewanie.danfoss.pl w zakładce  szkolenia. Liczba miejsc ograniczona.

 

Zapraszamy!