Danfoss Refrigerant Slider - najpopularniejsza aplikacja chłodnicza – doczekała się doniosłego wydarzenia w postaci milionowego pobrania.

Danfoss świętuje milionowe pobranie aplikacji Suwak chłodniczy

Zespół opracowujący Suwak chłodniczy zrobił wszystko, by aplikacja była możliwie jak najbardziej użyteczna i elegancka. Starania te spotkały się z pozytywnym przyjęciem ze strony branżystów. Aplikacja powstała z myślą o instalatorach urządzeń chłodniczych, a pod koniec listopada została pobrana po raz milionowy. Wydarzenie to jest wisienką na torcie 4,5-gwiazdkowej średniej oceny w rankingu i licznych pochwał w serwisach Google Play Store oraz iTunes App Store.

To bardzo istotny sygnał, który świadczy o tym, że partnerzy biznesowi i klienci postrzegają aplikację jako wyjątkowo wartościową. Jednocześnie, zespół odpowiedzialny za rozwój aplikacji, ciągle śledzi komentarze zamieszczane na forach internetowych, w mediach społecznościowych czy na stronach aplikacji oraz analizuje opinie nadsyłane pocztą elektroniczną.

Fala radości z powodu sukcesu Suwaka chłodniczego rozchodzi się po całej firmie. Jens Andersen, specjalista d/s rozwoju aplikacji tak podsumowuje swoje odczucia - Jesteśmy poruszeni reakcją klientów na Suwak chłodniczy i nasze inne produkty z serii CoolApps. Naszą misją jest maksymalne ułatwienie użytkownikom posługiwania się aplikacją w codziennej pracy i wspieranie ich w każdy możliwy sposób. Takie chwile jak ta dają nam poczucie osiągania tego celu.

Aplikacja Refrigerant Slider (Suwak chłodniczy) pozwala na podanie zależności między ciśnieniem i temperaturą nasycenia dla ponad 80 czynników chłodniczych oraz współczynnik globalnego ocieplenia GWP dla każdego z nich. To kluczowe informacje dla instalatorów i serwisantów urządzeń chłodniczych. Jednakże pośród użytkowników aplikacji znajdują się także nauczyciele akademiccy, projektanci i inni specjaliści branży chłodniczej.

Zespół odpowiedzialny za aplikację wrócił do pracy, by wprowadzać dalsze usprawnienia, a także snuć plany pozyskania kolejnych użytkowników. Właśnie ukazała się wersja 4.0.4, wzbogacona o następujące nowości:

  • Uwzględniono nowe czynniki chłodnicze: R455A i R458A,
  • Użytkownicy mogą wybrać metodę wyznaczania współczynnika globalnego ocieplenia GWP: według IPCC AR4 lub AR5,
  • Umożliwiono analizę parametrów CO2 w obszarze nadkrytycznym,
  • Suwak chłodniczy (Referigerant slider) wchodzi w skład zestawu narzędzi obliczeniowych Danfoss CoolApps Toolbox, opracowanego jako pomoc dla specjalistów z przemysłu chłodniczego.

 

Dowiedz się więcej