Hannover Messe, największe przemysłowe targi na świecie, rozpoczynają się już 7 kwietnia. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest ścisła sieć maszyn, systemy i komponenty, która ma doprowadzić do bardziej efektywnej produkcji i zmniejszenia zużycia zasobów .

Danfoss Power Electronics zaprasza na Hannover Fair 2014.
Po raz kolejny, Danfoss Power Electronics przedstawi szerokie spektrum rozwiązań na stoisku H30 w hali 14 . Danfoss zaprezentuje rozwiązania różnorodnych układów i rozwiązań napędowych dla obszarów działalności produkcyjnej: począwszy od procesów wtórnych i pierwotnych, w tym transportu i technologii pakowania i zastosowań dźwigowych . Zakres usług jest powiązany z informacjami o naszych kompleksowych usługach szkoleniowych i serwisowo-konserwacyjnych . Jako producent przetwornic częstotliwości - rozwiązań napędowych - reputacja firmy Danfoss jest zbudowany na naszej wiedzy : nasi pracownicy, którzy zebrali się na targach w Hanowerze w tym roku reprezentuje ponad 500 osobo-lat doświadczenia w zastosowaniach technologii napędu w praktycznie każdym obszarze zastosowań – nie licząc ekspertów z firm partnerskich.

Dowiedz się z pierwszej ręki o szerokiej gamie rozwiązań dostępnych w firmie Danfoss i skorzystaj z okazji, aby omówić swoje wymagania z naszymi specjalistami . Chętnie doradzą i pomogą Ci znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Czekamy na Ciebie!

Kliknij poniżej, aby zarejestrować się po bezpłatny bilet wstępu na największe targi przemysłowe na świecie, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat trendów , technologii i przyszłości przemysłu.

Przetwornice częstotliwości VLT® : Mistrzowska współpraca z silnikami

W przeciwieństwie do producentów, którzy oferują pełne pakiety z własnymi silnikami, firma Danfoss nie jest związana z określonymi typami, producentami czy seriami silników. Nie ma więc motywacji do korzystania z określonych typów silników do celów innych niż związane z aplikacjami powodów. Oznacza to, że Danfoss zapewnia konsultacje co do doboru napędu, jako niezależny dostawca nie związany z konkretnymi silnikami. Prowadzi do optymalnego rozwiązania aplikacyjnego, a wszystko to dzieje się w ścisłej współpracy z klientem.

Sedno tej niepodległości(niezależności silnikowej) leży również w elastyczności napędowej przetwornic częstotliwości VLT®. VLT® może współpracować i kontrolować praktycznie każdy rodzaj silnika, od silników asynchronicznych z miedzianymi wirnikami, poprzez silniki z magnesami stałymi, silnikami synchronicznymi z magnesem ferrytowym , LSPM (Line Start Permanent Magnet motors ) do synchronicznych silników reluktacyjnych . Można to zaobserwować na prezentacji w centralnym przejściu pomiędzy obiema częściami naszego stoiska. Co ciekawe: wszystkie te technologie silnikowe nie są w rzeczywistości całkowicie czymś nowym i każda z nich ma swoje wady i zalety , które powinny być sprawdzane przed wyborem silnika. Dlatego firma Danfoss jako niezależna silnikowo jest doskonałym partnerem aby rozmawiać o doborze z punktu widzenia aplikacji i jej wymagań a nie z punktu widzenia portfolio silnikowego.

> link po bezpłatny bilet