Centrum Energetyki Odnawialnej przy PWSZ w Sulechowie wraz z firmą Danfoss Poland serdecznie zaprasza na „Praktyczne warsztaty dla projektantów z zakresu pomp ciepła i fotowoltaiki”.

Danfoss Poland - warsztaty dla projektantów z pomp ciepła i fotowoltaiki

Szkolenie odbędzie się 11 grudnia 2014 r. w Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie, jednego z najnowocześniejszych obiektów badawczo-rozwojowych w Polsce, gdzie wykorzystywane są prawie wszystkie możliwe źródła energii pochodzącej z natury.

 

Warsztaty będą oparte o aktualne wytyczne ustawodawcy w zakresie odnawialnych źródeł energii z dużym naciskiem na elementy praktyczne. Szkolenie pokaże min. jak zmiany w obowiązującym porządku prawnym wpływają na sposób projektowania źródeł ciepła i energii. Część warsztatowa prowadzona przez wieloletnich praktyków, w połączeniu z infrastrukturą Centrum daje możliwość pracy na konkretnych przykładach pod kątem wyboru najlepszych rozwiązań do przygotowanych źródeł ciepła i fotowoltaiki oraz podejrzenia wszystkich omawianych rozwiązania na żywo.

 

Gościem specjalnym będzie prof. dr hab. inż. Marian Miłek - członek Komitetu ds. Polityki Klimatyczno-Energetycznej Krajowej Izby Gospodarczej, ekspert Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, autor lub współautor 80 publikacji i 12 książek dotyczących różnych zagadnień związanych z energetyką; członek rad nadzorczych spółek samorządowych i SP; naukowiec i praktyk.

Więcej informacji na stronie: http://pl.heating.danfoss.com/xxNewsx/25a8069f-c6ba-4f8b-9020-fd883b0ae57b_CNP1.html