Już teraz wszystkie stałooporowe bakle oraz maty grzejne posiadają 20letnią gwarancję. Dzięki temu marka Devi oferuje swoim klientom najdłuższy standardowy okres gwarancji na rynku.

Danfoss: Marka Devi wprowadza najdłuższą gwarancję na rynku.
20 lat gwarancji
Gwarancja obejmuje nie tylko produkt, ale również ewentualną reparację uszkodzonego fragmentu podłogi wynikającą z konieczności naprawy lub wymiany produktów.

- Jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów, dlatego też przedłużenie gwarancji do 20 lat jest dla nas rzeczą naturalną. Dostarczamy produkty najwyższej jakości i nie mamy wątpliwości przed objęciem naszą gwarancją również kosztów montażu i materiałów podłogi, w której zamontowano ogrzewanie podłogowe DEVI.- powiedziała Dorota Jezierska, dyrektor działu sprzedaży.***

DEVI jest globalną marką i wiodącym w Europie producentem inteligentnych systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego oraz zewnętrznych systemów przeciwoblodzeniowych. DEVI zawdzięcza swoją pozycję skoncentrowaniu się na zaawansowanych, i przede wszystkim, przyjaznych dla użytkownika systemach opracowywanych w największym na świecie centrum kompetencyjnym ogrzewania podłogowego. Marka Devi w jest częścią portfolio grupy Danfoss.

Danfoss jest globalnym liderem, który koncentruje się na energooszczędnych rozwiązaniach umożliwiających obniżanie kosztów oraz ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Szeroki asortyment produktów i usług jest wykorzystywany w takich obszarach jak chłodnictwo spożywcze, klimatyzacja, ogrzewanie budynków, sterowanie silnikami elektrycznymi i zasilanie mobilnych maszyn. Firma jest także aktywna w dziedzinie energii słonecznej i wiatrowej, jak również infrastruktury centralnego ogrzewania i chłodzenia dla miast. Firma Danfoss została założona w 1933 r. w Nordborg w Danii. Obecnie Grupa zatrudnia ok. 23 000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach na świecie.

W Polsce znajdują się 4 zakłady produkcyjne Danfoss. W Grodzisku Mazowieckim, Tuchomiu, a także we Wrocławiu i Bielanach Wrocławskich. Dwa ostatnie reprezentują pion Danfoss Power Solutions. Łącznie zatrudnienie wszystkich fabryk wynosi ok. 1400 osób, a wyniki sprzedaży kształtują się na poziomie 860 mln złotych.