Firma Daikin wprowadziła na rynek nowy model jednostki podstropowej z 4-kierunkowym nawiewem - FXUQ.Firma Daikin wprowadziła na rynek nowy model jednostki podstropowej z 4-kierunkowym nawiewem.
Jednostki wewnętrzne VRV II typu FXUQ są dostępne na czynnik R410A w następujących wielkościach: 71, 100 i 125 o wydajności od 7,1 do 12,5kW (chłodzenia) i 7,7 do 14,0kW (grzania).
Urządzenia te znajdują zastosowanie w pomieszczeniach o wysokości maksymalnej do wysokości 3,5 m, w których nie ma przestrzeni sufitowej lub jest ona zbyt mała żeby umieścić w niej urządzenie.
Poziomy ciśnienia akustycznego wahają się od 18 do 33 dBA w zależności od wielkości klimatyzatora oraz ustawionej prędkości wentylatora.
Urządzenia zostały zaprojektowane szczególnie dla obiektów bez przestrzeni podsufitowej. Urządzenie posiada płaską obudowę co sprawia, że jest ono idealne do instalowania w pubach, klubach, restauracjach, małych sklepach handlowych, hotelach i biurach.
Jest następcą wcześniejszych i uznanych modeli podstropowych na czynniki R-22 oraz R-407C. System sterowania jednostek FXUQ oferuje dużą gamę łatwych w obsłudze funkcji. System centralnego sterowania kompatybilny z poprzednimi modelami, wylot nawiew powietrza 4-kierunkowy wyposażony w ruchome kierownice powietrza, system zapobiegania przeciągom, system przeciwzamrożeniowy, możliwość automatycznego wyboru funkcji oraz możliwość wyłączenia 1 lub 2 wylotów powietrza w przypadku instalacji narożnej.
Funkcja ruchomych kierownic umożliwia ustawienie kąta nawiewu w jednej z pięciu wybranych pozycji.
Klimatyzator FXUQ jest w standardzie wyposażony w ochronę przed pleśnią i antybakteryjny filtr powietrza.
Źródło: DAIKIN

Komentarze

  • Ciśnienie Akustyczne

    Dajkiny, co wy tam knujecie?
    Dajcie wy, Dajkiny dane o mocy akustycznej, co ludziom ciemnotę wciskacie?
    Ja wam powiem: macie nawet mniej niż 3dBA ciśnienia ... ale kilometr od urzadzenia i to jeszcze w przestrzeni wyłożonej gąbką
    HA HA HA HA... Zgrywusy.