Kwiecień to dla firm z branży okres, który rozpoczyna nowy sezon. Dlatego też firma Daikin rozpoczyna go szeregiem konferencji dla swoich Parterów handlowych. Już wiadomo, że grono zainteresowanych współpracą z firmą Daikin nieustannie się powiększa. Do tej pory przeprowadzono konferencje aż w 10 miastach, co pozwoliło na zaprezentowanie nowości produktowych ponad 300. Parterom handlowym.

Daikin Airconditioning Poland -spotkanie Parterów handlowych z najlepszymi wynikami w roku 2014 w Kaprun w Austrii-sprawozdanie.

Dodatkowo Daikin miał przyjemność zaprosić firmy, które w sezonie 2014 osiągnęły najlepsze wyniki na wyjątkowa konferencję w miejscowości Kaprun w Austrii.

Klientów firmy ugoszczono w przepięknym  miejscu jakim jest Hotel Tauern Spa. Atmosfera i położenie hotelu w pobliżu lodowca pozwoliły na połączenie części rekreacyjnej z konferencyjną w idealnych proporcjach. Spotkanie to było okazją do prezentacji firmy Daikin i jej osiągnięć w Polsce i na rynkach światowych oraz przedstawienia  szerokiej oferty produktowej na sezon 2015, opartej o najnowocześniejsze technologie. Dzięki nowej formule spotkania uczestnicy mieli więcej czasu na wspólne omówienie aktualnej sytuacji rynku HVAC.  Przede wszystkim jednak była to okazja, aby w sposób szczególny uhonorować Najlepszych Partnerów Daikin i podziękować im za wspólną pracę i osiągnięte wyniki.