Gorące zakończenie lata w luksusowym stylu na plaży w bydgoskiej hurtowni wentylacji.

W ostatni piątek, 21 września, hurtownia wentylacyjna DABROwent rozpoczęła kolejny konkurs sprzedażowy z cyklu AdVenture z DABROwent. Po Kubie oraz Maroku, tym razem zwycięzcy zabawy będą mieli okazję odwiedzić słoneczne Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Konkurs rozpoczął się wydarzeniem w klimacie nawiązującym do emirackiej oazy, toru formuły 1 w Abu Dhabi oraz do kuchni orientalnej. Ponadto Klienci byli częstowani pyszną kawą oraz kolorowymi drinkami, a nawet mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w arabskich strojach na ściance reklamowej.

- Dubaj, Abu Dhabi oraz pustynny krajobraz to nasza niespodzianka dla Klientów – mówi Katarzyna Dąbrowska, właścicielka DABROwent – Mamy nadzieję, że taka ekskluzywna przygoda będzie czymś całkowicie nowym i spektakularnym. W trakcie imprezy chcieliśmy dać przedsmak tego, co czeka naszych gości w Emiratach – dodaje.

W tej odsłonie konkursu, Klienci hurtowni mają przed sobą target 450 000 Dirhamów (konkursowej waluty) do wypracowania, po jego osiągnięciu kwalifikują się bezpośrednio do wyjazdu. Sam konkurs potrwa do końca września kolejnego roku.

 

Dowiedz się więcej