Niecodzienna akcja bydgoskiej hurtowni wentylacyjnej.

DABROwent szuka SUPERBOHATERA!

Firma DABROwent rozpoczęła niecodzienną akcję poszukiwania nowego pracownika do działu handlowego. Hurtownia rozesłała ogłoszenia, w których informuje, że szuka „Super Handlowca w branży HVAC”. Chciałoby się zapytać, a kto to taki?

W opisie stanowiska znajdujemy między innymi cechy, którymi miałby się wykazać nowy superman. Między innymi hurtownia DABROwent życzy sobie, aby rycersko reprezentował jej interesy na rynku, odważnie sprzedawał produkty, czy mężnie zdobywał nowych klientów. Wymagania są równie niecodziennie opisane, bowiem od kandydatów przyszły bydgoski pracodawca wymaga walecznego serca i nieustraszonego charakteru, posiadanie tajemnej wiedzy techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, czy prawa jazdy na batmobil.

Z pewnością to nowe i niespotykane dotąd podejście do procesów rekrutacji. Być może zaciekawi potencjalnego supebohatera do podjęcia wyzwania. Całe ogłoszenie możecie przeczytać tutaj lub na stronie hurtowni wentylacyjnej DABROwent. Nasza Redakcja będzie śledziła postępy w rekrutacji firmy DABROwent.