Konkurs firmy DABROwent rozstrzygnięty! Dowiedź się do kogo trafił Mercedes Citan…

DABROwent – Mercedes już w rękach zwycięzcy Rajdu o Puchar DABROwent.

W piątek 12 grudnia poznaliśmy nowego właściciela Mercedesa Citan. Zakończono wówczas konkurs firmy Dabrowent. Samochód otrzymała Załoga firmy Instal-Eko. Wręczenia nagrody głównej dokonali właściciele hurtowni wentylacyjnej Państwo Dąbrowscy  oraz właścicielka bydgoskiego salonu Mercedes  Pani Frelik.


Piątek był ostatnim dniem rywalizacji. Współzawodnictwo ponad dwudziestu firm wzbudzało mnóstwo emocji, ponieważ odbywało się na symulatorach rajdowych wyścigów WRC. Jak się okazało, największymi umiejętnościami wykazał się Pan Dominik Kraczewski z firmy Instal-Eko. W finale pokonał on załogi Ciepłobudu i Clima Comfortu.

Oprócz rozstrzygnięcia konkursu, organizatorzy zadbali o inne atrakcje. Można było zobaczyć najnowsze modele samochodów marki Mercedes oraz Jeep. Ponadto każdy miał możliwość poczuć się jak rajdowiec, a to za sprawą mini toru wyścigowego. Ponadto całość stylizowana została na tor rajdowy. No w końcu nie na marne używaliśmy słowa "wyścig" odnośnie konkursu firmy Dabrowent.

Na zakończenie imprezy uhonorowano trzy pierwsze załogi:
I.Instal-Eko - Mercedes Citan
II. Ciepłobud - aparat fotograficzny marki Sony
III. Clima Komfort - tablet marki Apple

Oprócz tego każdy uczestnik rywalizacji otrzymał firmowe upominki od Dabrowentu. I już teraz organizator konkursu zapowiada, ze nie była to pierwsza i ostatnia inicjatywa oparta na rywalizacji i zabawie dla swoich Klientów.

- Co roku chcemy zaskakiwać czymś pozytywnym naszych Kontrahentów. Nasz konkurs był doskonałym pretekstem do jeszcze lepszego poznania Klientów, ale także dobrej zabawy. Nie spodziewaliśmy się, aż tak pozytywnego oddźwięku naszej inicjatywy, dlatego tym bardziej cieszymy się z sukcesu medialnego, jaki odniósł nasz konkurs – tłumaczył nam Maciej Dąbrowski, właściciel DABROwent.

- Zależy nam nade wszystko na perfekcyjnej obsłudze każdego naszego Klienta. Chcemy, aby czuł, iż jego dostawy są bezpieczne, a nasze doradztwo w 100% profesjonalne – zapewniała Katarzyna Dąbrowska, organizatorka imprezy. Jednak wiemy, iż nasi Kontrahenci z roku na rok oczekują od nas czegoś więcej, dlatego gwarantujemy, iż zbliżający się 2015 będzie równie emocjonujący– dodała właścicielka bydgoskiej hurtowni. Będziemy śledzić poczynania aktywnych właścicieli hurtowni wentylacyjnej DABROwent. Oby rok 2015 był jeszcze bogatszy w niecodzienne inicjatywy na rynku HVACR w Polsce.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

 

Gratulujemy!