W piątek (12 sierpnia br.) redakcja portalu wentylacja.com.pl miała okazję uczestniczyć we wspólnym grillowaniu z firmą DABROwent oraz ich Klientami.

DABROwent:
DABROwentowa impreza pozwoliła na wspólne spotkanie z prawie 100 kontrahentami z różnych części Polski. Takie imprezy stwarzają możliwości nawiązania nowych kontaktów. Ponadto rozmowy z obecnymi lub nowymi Klientami to drogocenne sugestie, które mogą także wpływać na poszerzenie asortymentu hurtowni DABROwent.


Tym razem firma dała możliwość swoim Klientom zapoznania się z siedzibą firmy oraz zwiedzania magazynu, który nigdy nie był otwarty dla zwiedzających. Ponadto, również jak zapowiadano wcześniej, miejsce miała prezentacja samochodów marki Mercedes, w tym nagrody głównej w DABROwentowym konkursie, Mercedesa Citan. Przypominamy, że konkurs zakończony zostanie wielkim finałem 12 grudnia br.

Więcej informacji na temat inicjatywy można uzyskać pod adresem:

WWW.KONKURS.DABROWENT.PL


Po wielu atrakcjach, finalnie można było zapoznać się z menu głównym grillowania i zjeść karkówkę lub kiełbaskę. Na sam koniec firma DABROwent wylosowała nagrodę specjalną, którą był weekend z Mercedesem klasy C z zatankowanym do pełna bakiem paliwa. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się Pan Marek z Torunia. Piękne zakończenie grillowego sezonu!

W imieniu organizatora dziękujemy za przybycie oraz wszystkie cenne opinie!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

fotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacjafotorelacja
Źródło: ''