Nadal trwa letnia kampania reklamowa FUJITSU w Internecie budująca świadomość klimatyzacji jako (jedynego) skutecznego źródła chłodu i alternatywnego sposobu na ogrzewanie pomieszczeń w tzw. okresach przejściowych.

Czy już poznaliście „Kowalskiego”?

Głównym celem kampanii jest pozyskanie zapytań handlowych od klientów indywidualnych.

 

Wypełnij formularz

 

FUJITSU. KLIMATYZACJA KOMFORTU NAJWYŻSZEJ KLASY.

FUJITSU rozwija i produkuje wysokiej jakości energooszczędne urządzenia klimatyzacyjne od ponad 35 lat. Nasze produkty zostały zaprojektowanie w zgodzie z japońska technologią i wiedzą, aby zbudować poczucie komfortu i wygody.

Klimatyzatory FUJITSU to najwyższej klasy rozwiązania przeznaczone do całorocznego zapewnienia komfortu cieplnego w mieszkaniach oraz domach jedno- i wielorodzinnych. W ofercie FUJITSU znajdą Państwo bogaty wybór klimatyzatorów typu Split Inverter - do jednego pomieszczenia, oraz systemy Multi-Split Inverter przeznaczone do klimatyzacji nawet do 8 pomieszczeń.

Podstawową propozycję FUJITSU uzupełniają rekuperatory oraz domowe pompy ciepła Waterstage stanowiące kompletny i kompleksowy system ogrzewania dla Twojego domu. Urządzenia FUJITSU projektowane w oparciu o najnowsze technologie spełniają rygorystyczne wymogi w zakresie efektywności energetycznej odpowiadające normom dla klasy od A do A+++.

 

Sprawdź kampanię