Z przyjemnością informujemy, że w ramach idei wspierania rozwoju utalentowanych młodych sportowców z regionu firmy, Clima Gold podjęła decyzję o wsparciu finansowym Weroniki Pawlak – Mistrzyni Polski w kategorii Juniorek w boksie.

To kolejny inicjatywa Clima Gold, po współpracy z rugbistami z RC Arka Rumia oraz Mini-Żakami RC Arka Gdynia.

Weronika urodziła się w 2001 roku w Wejherowie i uczy się w liceum, w klasie o profilu biologiczno-chemiczno-sportowym. Boks to jej pasja od 2016 roku i dzięki regularnym treningom, osiąga coraz lepsze rezultaty, zdobywając kolejne mistrzostwa. W swoim dorobku ma już, m.in. Mistrzostwo Polski kadetek 2016 i 2017, Puchar Polski kadetek 2017 oraz Mistrzostwo Polski w kategorii Juniorek 2018. Ponadto, Weronika należy do kadry narodowej i od 2016 regularnie reprezentuje Polskę na Mistrzostwach Europy.

Talent i zaangażowanie Weroniki docenili także redaktorzy magazynu Wejher Sports, umieszczając ją w pierwszej edycji czasopisma wśród tak utytułowanych sportowców, jak 6-krotny medalista Pucharu Świata w kickboxingu – Rafał Karcz, 15-krotna Mistrzyni Polski i Zdobywczyni Pucharu Świata w karate – Małgorzata Zabrocka, czy lekkoatletka Marta Jeschke – dwukrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich i wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, specjalizująca się w sprincie.

Firma Clima Gold z ogromną radością pomaga młodym i zdolnym sportowcom, a Weronice gorąco dopinguje i życzy kolejnych sukcesów!

 

Dowiedz się więcej