Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego folderu zawierającego pakiet urządzeń przeznaczony dla służby zdrowia oraz pomieszczeń o dużych wymaganiach higienicznych.

Clima Gold przedstawia kompletną ofertą dla szpitali

W katalogu znajduje się m. in. centrala Optima Kryształ (higieniczna). Urządzenie zostało zaprojektowane i dostosowane do obiektów, w których wymagania dot. czystości są bardzo wysokie. Optima Kryształ zapewnia ultra czyste powietrze, które pozbawione jest kurzu oraz wszelkiego rodzaju pyłów, substancji wodnych, pleśni, grzybów czy mikroorganizmów. Ponadto spełnia ona wymagania najbardziej rygorystycznych norm: PN-EN 1886:2008, PN-EN 13053+A1:2008 oraz DIN 1946-4:2008. Wszystko to potwierdzone zostało przez niezależną Jednostkę Certyfikującą TÜV Rheinland.


Niezależne laboratorium, które zajmuje się badaniami jakości filtrów i walidacją istniejących instalacji w pomieszczeniach czystych, dokonało także pomiarów szczelności osadzenia oraz integralności filtra HEPA. Wszystkie testy przeprowadzono zgodnie z normą PN-EN ISO 14644-3 dla modułu Stropu Laminarnego oraz Nawiewnika typu NH z filtrem HEPA. Końcowy wynik okazał się pozytywny. 


Najnowsze foldery dostępne są już u Doradców Techniczno-Handlowych we wszytskich oddziałach regionalnych.

 

Dowiedz się więcej


Pobierz interaktywny folder

Źródło: Clima Gold


Komentarze

  • kopie

    Aby to sprzedawać trzeba jeszcze ludzi z wiedzą w tym temacie mieć.
    Plaga całej branży.
    A coś swojego?

  • Xero

    Jeszcze muszą logo zmienić na nowe bo Klimor już zmienił a widać, że ich kierunek im się bardzo spodobał... Kopiarnia pomysłów, wykonań i tyle w temacie.