Najwęższy na rynku, innowacyjny i płaski grzejnik Zehnder Vitalo Spa został doceniony przez profesjonalne jury konkursu Home Zone. Certyfikat pomoże klientom w wyborze urządzenia do domu w taki sposób, by spełniało ono wszelkie wymogi najwyższej funkcjonalności, jakości i estetyki, przy zachowaniu solidności i uczciwości producenta wyróżnionego produktu.

Nagrodzony w konkursie Zehnder Vitalo Spa daje możliwość najmniejszej głębokości zabudowy wśród grzejników łazienkowych, dzięki wyrafinowanej technologii prasowania grafitu i miedzianego wkładu grzewczego. Niska waga urządzenia pozwoli na montaż nawet na lekkich ściankach. Ponadto grzejnik wyznacza trendy, dzięki duetowi projektantów King&Miranda. Organiczny kształt, innowacyjna technika i sprawność energetyczna to jego kluczowe cechy.

Grzejnik dostępny jest w wersji z jednym lub dwoma gustownymi wycięciami na podgrzanie ręczników. Walory estetyczne i użytkowe w jednym. Dostępny w wielu kolorach, również w wersji z anodowanego aluminium w kolorze naturalnym.

 

Dowiedz się więcej