Zarząd Centrum Klima SA dn. 26 czerwca br. podpisał umowę z UAB Salda, dzięki której Centrum Klima stało się wyłącznym importerem produktów SALDA na terenie naszego kraju.

Centrum Klima wyłącznym importerem produktów SALDA.
Siedziba

Centrum Klima dystrybuowała już od ponad 4 lat centrale wentylacyjne produkowane przez UAB Salda pod marką własną Vental System™. Od sierpnia 2013 nastąpi zmiana nazwy i cały asortyment central i wentylatorów będzie występował pod marką producenta: SALDA™.

Lgo SALDA

- Dla naszych klientów wyłączna dystrybucja to także bardzo pozytywne zmiany. Zwiększy się dostępność central, gdyż powiększone zostaną stany magazynowe produktów SALDA w Polsce. Można się też spodziewać większej ilości szkoleń dla instalatorów i serwisantów tych central. Dodatkowo powstaje dedykowany serwis salda.centrumklima.pl, na którym publikowane będą wszelkie materiały poświęcone marce. - mówi Tomasz Gruszka, dyrektor ds. marketingu, Centrum Klima SA.

Urządzenia

UAB Salda to działający od 22 lat, uznany w Europie producent central wentylacyjnych oraz wentylatorów z siedzibą na Litwie. Zaletą marki SALDA jest szeroki wachlarz produktów od niewielkich central kompaktowych o wydatkach od 200 m³/h, po centrale segmentowe o wydatkach nawet do 80.000 m³/h. Doskonałe wymienniki ciepła, okablowana automatyka oraz konkurencyjna cena sprawiają, że produkty te są chętnie wybierane także w Polsce.